p-e-t

Přečet někdo knihu od E. Zoli, Zabiják?

Chci se zeptat jestli někdo přečet nebo zná knihu od E. Zoli a chci se zeptat jestli víte o čem zhruba je, předem děkuji. Prosím nepište at si ji prectu, mam své důvody proc to nejde ;)

Nejlepší odpověď
led

Ano prečítala a dokonca v dvoch rečiach -česky i slovensky. Viem, o čom je, ale to tu nebudem písať. Mám svoje dôvody…
Prekonajte svoje dôvody a prečítajte si ju, ale celú. Potom ju pochopíte.

Další odpovědi
kapka

Ano, četla jsem. Obsah Vám nenapíšu, ale ani Vám nebudu psát, ať si ji přečtete, když tedy tak prosíte. Tady to naštěstí už někdo napsal za mě.
http://www.od­maturuj.cz/cte­narsky-denik/zola-emil-zabijak-2/

zl@tk@

Ano četla jsem ji také. Je to dost drsné čtení…