matykakh

Právě mi dorazila nová myš, jenže levé tlačítko se zasekává, jako bych ho držel. Nevíte, jak to opravit?

Nebo reklamovat?

Nejlepší odpověď
Alesh

Tvl, jako se v tom chceš vrtat, když to je jasná (bezplatná) reklamace.

Další odpovědi
Hlada

Zespodu odšroubuješ šroubek, odklopíš horní díl, zjistíš závadu a pak se rozhodneš, jestli to opravíš nebo budeš reklamovat.

Tomáš1234

Nešťourej se v tom a reklamuj.

Dochy

Budeš se v tom hrabat, něco zlomíš (skoro vždycky se něco zlomí nebo nalomí) pak si budeš nadávat. I když nic nezlomíš, je slušná šance že se s tím zadrháváním budeš trápit půl dne a stejně to neopravíš… (známe to.. rozebereš koukáš všechno funguje jak má, složíš dotáhneš poslední šroubek a je to zas jak to bylo, nebo horší)
Pokud někde něco drhne a zasekává se, je to závada a na novém výrobku by žádná závada být neměla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

matykakh

Souhlasím reklamace bude nejlepší