Avatar uživatele
dudu

Přání a realita

Největším kámenem úrazu v každém novém manželství je údajně fakt, že když se ti dva zaláskovaní berou, on si myslí, že jeho zlatíčko bude stále stejné, a ona má zafixovanou představu, že si svého broučínka předělá k obrazu svému.
Jakou máte po pár letech vzájemného „šlechtění“ zkušenost? Je to pouhá iluze? Kam bude směřovat Váš paleček.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 5137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já si naopak přeji, aby se partner nezměnil a zůstal stále takový, do jakého jsem se zamilovala. Budu se snažit zůstat také stejná :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jakub

Ano, souhlasím, že největším „Kámenem úrazu“ je snaha manželky, předělat manžela k obrazu svému.Když se jí to podaří, tak stejně není spokojená.

Zkušenost po 43 letech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Jsem vdaná relativně krátce, ale nikdy jsem si nepředstavovala, že svého manžela změním. Spíš jsem si vždycky vybírala mezi takovými, kteří mi už odpočátku alespoň trochu vyhovovali.
Na to, co je na sobě potřeba změnit, aby vztah fungoval, musí, podle mne, každý partner přijít postupně sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já si myslím, že se mění oba. Teprve čas ukáže, jestli se mění každý jinak či „stejným“ směrem a změnu ustojí nebo bude natolik výrazná, že už je bude spojovat pouhý oddací list.
Na každého působí mnoho vlivů a každý je vnímá jinak. Ať už to jsou sousedi či spolupracovní­ci atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Když je manželka „dominantní“-generál muž
kliďas a pecivál a v manželce ,vidí svoji
matku,poslouchá a funguje to!
V opačném případě ,nastane ITALIE,všechno lítá
vzduchem,byt se naplňuje VZRUCHEM!
Jak to poznat před svatbou,toť otázka? Žena
i Muž,je někdy jako MELOUN,nevidíš DO NĚHO,
poznáš, AŽ– rozkrojíš!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek