blackgirl

Přáli byste si, aby vaše oblíbená kniha byla zlifmovaná? Pokud ano! Jaký herec či herečka by v tom měli hràt?

Odpovědi
Drap

Ne, nic podobného bych si nepřál

Anikitos

Tři Mušketýři byli už mnohokrát zfilmování. Naneštěstí, ale nebyli natočeni Tři mušketýří ještě po 10 letech — mí nejoblíbenější. Ovšem možná spíš naštěstí než naneštěstí, protože bůhvíco by z toho někteří scénáristi a režiséři stvořili.
Hrabě Monte Christo, Pýcha a Předsudek a spousta dalších mých oblíbených (příběhových-románových) knih už byly zfilmovány. :D

No a další moje oblíbené knihy jako Vladař, Úvahy o Umění Válečném, Hovory k sobě, aj. filosofická díla by se jen těžko zfilmovávala… :'D

Pokud jde o herce vybral bych si nějaké známé, sympatické, kteří umí hrát:
Tom Cruise, George Clooney, Brad Pitt, Robert Downey Jr., Orlando Bloom, Johny Depp, Antonio Banderas, Sylvester Stallone, Geoffrey Rush, Brandon Frayser, Jake Gyllenhaal, Ben Kingsley, Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Gerard Butler, Gary Oldman, Christian Bale, Morgan Freeman, atd.

Keira Knigtley, Emma Watson, Gemma Arterton, Natalie Portman, Anne Hathaway, Catherine Zeta Jones, Mila Kunis, Jennifer Lawrence,…

Dochy

Ne
Bohužel ale zfilmována byla. Ne že by to byl špatný film, ale není to ono (v porovnání s knihou).

ivzez

Ne.
Oblíbených knih mám víc a nepřála bych si, aby byly zfilmovány.

Kdyby přesto zfilmovány byly, měli by ve filmech hrát jen dobří
a vynikající herci a herečky.

Nevím, jestli bych se na tyto filmy odhodlala podívat.
Snad, kdyby je natočili Miloš Forman nebo Jiří Menzel.

ivzez

Na konkrétní/ho herečku/herce se neptáte…