Avatar uživatele
FlAsh_7

Praktikovali jste někdy magii? Fungovalo to?

Zajímavá 0 před 916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Pokud považuješ trans nebo astrální cestování za magii/nadpřirozeno, tak ano. A fungovalo (po delší době tréninku, nepočítal jsem, ale trvalo to asi přes 4 měsíce, při každodenním cvičení).

Trans je známá věc a dosáhnout toho může každý. Respektive toho dosahuje každý, i když nevědomě (když je někdo duchem nepřítomný, tak je to lehký trans. Spánek je též trans). A auto/hypnoza je taky druh transu.
Existence astrálního cestovní je dávno prokázaná a o tomhle se nevedou spory. Jen si někteří myslí, že jsou to „halucinace.“

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ne, nikdy jsem se o to nepokušel. Ani na tohle nevěřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

V pubertě jsem něco jako bílou magii zkoušel na jedné platonické lásce. Vytvořil jsem si něco jako mantru a opakoval ji. Šlo mi o to, aby si mne ta Běhounková konečně všimla. Ony nějaké náznaky tam byly, ale nic moc. Až v dospoělosti jsem se poučil o tom, že žena, pokud má trošku zájem, se tváří že ho nemá. Byl jsem tenkrát takový nějaký naivní a poctivák, tak mne to ani nenapadlo .😊😊😊 .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ne, nepraktikoval. A nedoporučuji to někomu, kdo je slabší povahy. Mohl by skončit blbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano. A taky Reiki.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano a ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Ano, člověk který mi dlouhodobě ničil život odjel na dovolenou k moři. A já se soustavně soustředil (takové voodoo) na to aby se mu tam něco stalo. Když jsem ho nečekaně potkal za 3 dny, tak mi oznámil že musel zrušit dovolenou kvůli úmrtí jednoho z rodičů. Snad to byla náhoda, snad ne… každopádně toho člověka už téměř nevídám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
agentpv

Ano, člověk který mi dlouhodobě ničil život odjel na dovolenou k moři. A já se soustavně soustředil (takové voodoo) na to aby se mu tam něco stalo. Když jsem ho nečekaně potkal za 3 dny, tak mi oznámil že musel zrušit dovolenou kvůli úmrtí jednoho z rodičů. Snad to byla náhoda, snad ne… každopádně toho člověka už téměř nevídám.

Nový příspěvek