BEAES

Funguje voodoo?

Zkoušel to někdo?? Teď jsem o tom četla a docela z toho jde strach…

Nejlepší odpověď
Pepexxx

Pry ano jsou o tom zavedy zminki hlavne v Africe ale ja sem tomu moc nevěřím :)

Další odpovědi
Jahoda

Také jsem o tom hodně četla. Nezkoušela jsem to. Já tomu tedy nevěřím, ale třeba to funguje. Kdo ví 🙂

BIGFOOT

funguje,ale musí se to učit a perfektně znát. afričané to mají také jako své hlavní náboženství.BIGFOOT
Doplňuji:
a paní zemi zrušila a odvolala jste to?
jestli ne tak to rychle udělejte,nebo váš partner tím může trpět a je s vámi jen proto,že jste si ho přivolala zpět.neudělala jste dobře,může se to vymstít časem i vám.
lidi,mějte rozum a nedělejte to,nebo ste tak hloupý?BIGFOOT

Zdroj: knihy,zkušenosti

ZEMI

AHOJ NEVIM JAK U TEBE ALE U ME ANO KDYZ JSEM JE MSTILA SVIMU BYVALIMU KLUKOVY TAK TO FUNGOVALO DOST DOBRE. ZAJIMAVE JE ZE JSME SE PAK DALI ZASE DOHROMADY.

ten který je

Voodoo se praktikuje hlavně na Haiti a na Jamajce.Můj názor je ten,že lidé podléhají převážně strachu se sugescí.

ReHu

Pro jistotu věř, že ano.

GM

Woodoo funguje. A věřte tomu, že pokud někomu posíláte špatné energie nebo kletbu, vrátí se vám to několikanásobně. Nemusí to být hned. S magií si nezahrávejte.