Praha nebo Jižní Morava?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
quentos

Jižní Morava, jednoznačně …

… kdybyste mě příští tejden hledali, tak jsem celej tejden v Praze, ale to jenom proto, že je místem konání nadcházejících turnajů. Mít možnost volby, tož bych jel do Brna :{)> taky že to přes něj vezmu se zastávkou, až pojedu v prosinci reprezentoval východ na východo-západní scrabblové klání :{)>
Doplňuji:
… reprezentovat

Další odpovědi
anonym

Praha

dagry

Já nejsem ani pro jedno, já jsem odjinud.
Ale quentosi, když se prezentuješ do Brna, tak pro píšeš jako „čecháček“? To tvoje vo a ej je dost nelogické pro Moravu. Nebo chceš být jenom zajímavý (u tebe zajímavej) ???

hanjimka

Jasně že Jižní Morava.!!!

GM

Samozřejmě Jižní Morava, nejlépe Brno a okolí.

anonym

Slovanská epopej od Alfonse Muchy zůstane v Moravském Krumlově pravděpodobně do podzimu 2011. Dohodli se na tom pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) a starosta Moravského Krumlova Tomáš Třetina. Informoval o tom ve čtvrtek mluvčí pražského magistrátu Jiří Wolf.