Pracujete – li na směny,která je vám nejprotivnější a proč!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ranní

Je tam spousta papalášů,a z toho důvodu mám nejraději noční,ráno jim udělám jen pá,pá.

Další odpovědi
baghira

odpolední

Když jsem pracoval na směny, byly to dvanáctky (den/noc), a neumím říct, co bylo protivnější, obojí mělo svoje výhody i nevýhody.

Ale z třísměnného provozu by se mi asi nejmíň líbila odpolední, mám pocit, že spojuje mínusy obou a nepřináší žádné plus.

anonym

noční

Noční je nejhorší, ale ještě nejhorší je noční dvanáctka (od 18–6hod).Do té svačiny (máme ji od půl druhé do dvou) to ještě jde, ale pak se to strašně vleče.Někteří chlapi jsou ospalí už po svačině, na mě přichází krize ve 4 hodiny ráno.Ty dvě hodiny do konce jsou k nepřečkání (chce se spát a začínají bolet všechny končetiny, záda a někdy i hlava).
Je zajímavé, že na ranní směnu (nebo na odpolední) ty dvě hodiny do konce směny utečou jedna dvě, ale na noční to nechce utíkat.
Sice se na noční začíná už v neděli večer a v pátek ráno se končí, ale kolikrát nařídí firma ještě povinnou šestou noční (z pátku na sobotu) a to bych nejraději vraždil.Ono kdo celou noc prosedí někde v kanceláři, tak to možná ještě jde, ale když musíte stát u mašiny, dělat v úkole a hlídat, aby nebyly zmetky, tak to se potom poslední směnu zdá o čertech.
A nebo když jsem dělal v jedné firmě na noční venku a máte pak do rána 20 pod nulou a nemůžete se jít nikam ohřát, protože se neustále hrnou výrobky ven a musejí se odebírat a rovnat venku do štosů, tak to také na náladě nepřidá.
Přál bych všem, kteří chválí noční, aby si zkusily být celý leden a únor na noční venku a pak bych chtěl slyšet, jestli by tu noční chválili.

aramah

ranní

Odjakživa nerada vstávám,tak odpolední a noční nebyl problém.Ale to už je dávno pryč,dnes vstávám kdy chci a spát chodím když jsem ospalá.A vůbec dnes už dělám jen to co chci :D

iwetax

noční

V noci zažívám útlum. Navíc mě nic neprobere ani lehké jídlo ani kafe, sprcha, čokoláda, energi drik. Prostě nic. Navíc cesta domů z noční je velmi dlouhá a nekonečná.

Nejradši jsem měla raní.

GM

noční

Nejvíc nesnáším noční víkend – dvanáctky, ty 3 noci jsou nekonečné.

Danča84

odpolední

Manželovu noční, když jsem doma sama. Mě osobně nevadí ani denní ani noční. Když jsme dělali na osmičky, nejhorší byla odpolední – dopoledne pořád sledovat hodiny, a večer už jen přijít a spát, z celého dne nic. Navíc když mi ujel autobus – párkrát se mi to stalo, nezbylo mi než jít 6km pěšky podél silnice kde jezdí kamiony (pěknej adrenalin i ve dne, natož když není vidět), nebo vzbudit manžela aby pro mě dojel (a že nebyl nadšený). Nebo přespat v práci, když manžel sloužil. Zlaté dvanáctky!