Anonym012

Pracovani v pornu? Pracovali byste? Vyplati se to?

Jaky mate nazor? V cem je to ok a jake negativa to naopak prinasi? Jinak receno, sli byste do toho za ty penize?

Kolik je penez za natoceni 1 sceny?

Odpovědi
klumprt

Myslím, že je to náročná práce. Člověk musí mít talent, musí mít fyzičku, musí dobře vypadat a musí mít i silný žaludek. To potěšení z toho aktu je zanedbatelné.
Kolik peněz, to záleží asi na více faktorech. Co jsem slyšel, tak nejmíň mají chlapi, co točí „klasiku“ se ženskou, za každý extrém vč. gayporna je pak výdělek lepší. A pokud z tebe nebude hvězda mimořádných kvalit, tak tipuju, že na slušné živobytí to stačit nebude. Jako brigádka k jiné práci dejme tomu jo.

Další problém je, že to na člověka můžou vyšťourat někdy v budoucnu, až se muto nebude hodit. S tím je třeba taky počítat. Tak třeba na politickou kariéru můžeš rovnou zapomenout.

Drap

Určitě nepracoval. Mně by totiž nikdo z takového oboru nezaměstnal. Co bych tam asi tak mohl dělat?

peterd108

Záleží za kolik. Kdybych za to dostal 100 milionů, tak bych do toho šel.

led

Drap, na vašu otázku v odpovedi.
Nemajte strach, mohli by ste robiť, toho nevideného v tieni – zvukára, osvetľovača, rekvizitára alebo variča kávy 🙂