mrblackwell

Pracovali jste ve stříkacím boxu ?

Máte někdo zkušenosti s práci ve stříkacím boxu.Co na to zdraví po delší době.Docela by mě zajímali vaše zkušenosti všeobecně s touto prací. Díky za odpovědi
Doplňuji:
Pro upřesnění se jedná o Dinol,je to na stříkání dutin a spodků aut.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud máš na mysli stříkací box pro barvy, tak záleží jaké barvy se budou aplikovat.

Pokud by to byla nitrobarva ( barva která má jako rozpouštědlo nitroředidlo)tak máš potíže s krvinkama nebo leukémii zajištěnou.
Toto je prokázané, ale ani ostatní organická rozpouštědla nejsou vitamíny.

Nejméně škodlivé jsou vodou ředitelné barvy.
Bohužel ale nejsou tak odolné takže se běžně používají i ty s organikou.
Doplňuji:
Výrobků pod tímto názvem je více. Zřejmě se jedná o DINITROL RC 800.
Jedná se o přípravek se silně leptavými účinky na sliznici.
Otevřte si níže uvedený odkaz a podívejte se na bezpečnostní list. Tam je uvedeno vše co se týká účinků na zdraví a přírodní prostředí + ochrana.

http://www.a-c.cz/index.php?pa­ge=shop.produc­t_details&fly­page=flypage.tpl&pro­duct_id=328&ca­tegory_id=15&op­tion=com_virtu­emart&Itemid=8