zjentek

Poznám na omak papírový čajový pytlík od plastového?

Anebo máte na tohle nějakou jinou metodu? Třeba spolehlivější?

Když není výrobce povinen mně takové informace na svém produktu sdělovat, jak to mohu zjistit?

Odpovědi
Ametyst

To mě také štve. Myslím že ty, co vypadají jako papírové, jsou z netkané textilie. Některé jsou nylonové, typická syntetická poloprůhledná tkanina, sáčky mají obvykle pyramidový tvar. V dnešní době ani papírové kapesníčky nejsou papírové. Všude je levný plast. Výrobci si dělají, co chtějí, ale zákazník bude zase vychováván, jak zachraňovat planetu pro jiné.

Kazatel

To poznáš jednoduše. Zapalovačem, podle smradu.