jirka F

Poznali byste na druhém, že na vás všechno jenom hraje?

Že akorát mluví polopravdy a kdyby jste,se mu je snažili.Vyvrátit jak byste reagovali na jeho odpověď.Proč bych měl lhát nebo se přetvařovat??

  • Poznali byste od druhého,že to na vás všechno jenom hraje?

Nejlepší odpověď
annas

Někdy ano, někdy ne. Někteří jedinci jsou mistry v přetvářce. Co slovo,. to neupřímnost či lichotka.

Někdo věří v první dojem, jiný je nedůvěřivý,. takže těžko říct. Je třeba být jistým způsobem opatrný, nesvěřovat se vším,. protože různé informace se dají vytrhnout z kontextu a zneužít.

Určitě jsou někdy pravdivé staré moudrosti. Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá,. bumerang se vrací…

Další odpovědi
anonym

Ono je taky otázkou zda tvůj pohled kterým ten jeho hodnotíš jako „polopravdivý“ je objektivně správný a nevěšíš spíš ty bulíky na nos jemu. I tomu bych věřil, z tvého pohledu to samozřejmě může vypadat opačně, ale může to být jen tvá vnitřní iluze 🙂 Představ si hypotetický scénář kdy se u piva sejde blogger rusofil, ekologický aktivista a TRUMP®, každý z těch tří bude mít svůj světonázor, každý bude ty dva druhé považovat za šiřitele polopravd a naprosto marně se jim snažit vysvětlit svůj pohled na věc. Třeba jsi v podobné situaci sám 🙂

dubraro

Nejspíš ne. Nebo i kdybych si to myslel, nemohl bych to dokázat.