Rapix

Poznali byste rozdíl v chuti mezi Coca Colou, Pepsi a Kofolou?

Zajímalo by mě kdyby jste si v restauraci objednali Coca colu a načepovali by vám Pepsi jestli poznáte rozdíl. Podle mého totiž Pepsi a Coca cola chutnají téměř (ne-li úplně) stejně a oproti naši Kofole se liší snad jen sytostí „bublinek“.

Odpovědi
anonym

Nejspíš ne

taková koka kola v KFC, to je něco mezi hnusem a autobusem, takže nevím, k čemu přirovnat. Kofolu bych asi poznal, i když jí nemiluju, takže neřeším

Mravenec

Ano, mezi Kofolou, Pepsi i Coca Colou

Já tedy rozhodně, každý nápoj má specifickou chuť.

Drap

Ano, mezi Kofolou, Pepsi i Coca Colou

Poznal, pokud by se jednalo o orginální nápoje

marci1

Nejspíš ne

Takové „nápoje“ nepiji, takže ne. 🙂

kolmano

Ano, mezi Kofolou, Pepsi i Coca Colou

jáára

Jen mezi Kofolou a Pepsi

uklikl sem se. poznám to všecko.

jepik

Jen mezi Kofolou a Pepsi

GM

Ano, mezi Kofolou, Pepsi i Coca Colou

Kofolu si občas dám, nejhnusnější je Pepsi.

Kulpix

Ano, mezi Kofolou, Pepsi i Coca Colou

Jasně !!
Pepsina je divná už od pohledu a je divně cítit.

Coca je přeslazenej hnus.

A kofola hmmmmm… dobrá česká osvěžující bylinková limonáda. Kofolu mám rád a vypiju jí tak 3litrY za měsíc.