Avatar uživatele
anonym

pozna kocka nemocne kote?

v utery nase kocka porodila 4kotata,vsechny se zdala zdrava,v patek jedno kotatko umrelo a cely ten den kocka to kote nosila od ostatnich pryc,vzdycky jsem to kotatko vzala a vratila k ostatnim,ale za chvili ho kocka zas odnesla jinam,je mozne ze vycitila ze je nemocne a umre?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Fred, Jahoda, anonym, BENYTA, kapka, nabubindes před 4984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nabubindes

bezpečně a zcela neomylně to pozná

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vicki

Zcela jistě to vycítila.Zvířata poznají nemoc i u lidí,daleko dříve než si své nemoci všimne člověk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Můj kocour mě nosí v zubech pořád ven z chalupy.

Vážně. Určitě to pozná a to i těch lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Je to jeden ze zázraků přírody,kdy matka,pro nás poněkud nepřijatelným způsobem,vyčlení nedochůdče od ostatních,aby už jim neujídalo,protože už ví,že je s ním konec.Je odsouzeno k smrti hladem,ale zvířátka naštěstí nemají svědomí a ví,že činí správně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

kazde zvire pozna nemocneho jedince,cetla jsem o jednom psovi,ktereho chovali v domove pro seniory a ten mel svoje mistecko,ovsem kdyz prisel neci cas,tak sel k nemu do pokoje a tam s nim zustal,ten clovek vzdy do rana zemrel a kdyz se to stalo ponekolikate,tak si psa vzala domu kucharka z toho domova,a nakonec ji ten pes zachranil zivot,protoze lekari jí casem nasli rakovinu a ten pes ji na to vcas upozornil,takze mohla zacit s lecbou vcas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ano, je to velká možnost, že ano. Slyšela jsem to i o psech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek