DusanOrlik

PowerPoint- problém s hudbou.Může mi někdo poradit?

Zdravím,udělal jsem si prezentaci z celkem 31 snímků.Mám power point 2010,kde chci,aby byla hudba při prohlížení.Problém je,že jakmile se snímek přepne,hudba začne hrát od znova,a to já nechci – Já chci aby ta hudba při každém dalším snímku pokračovala dál.Je to možné nějak nastavit? Může mi někdo poradit? Díky moc

Odpovědi
anonym

V hornim panelu „přehrát zvuk“ a vybrat přehrát během několika snímků, prostě si pohrej s nastavením.
Doplňuji:
Přehrávání zvuku ve více snímcích

Na kartě Animace klepněte ve skupinovém rámečku Animace na tlačítko Vlastní animace.

Obrázek karty Animace

V podokně úloh Vlastní animace klepněte na šipku napravo od zvuku vybraného v seznamu Vlastní animace a potom klepněte na příkaz Možnosti efektu.
Na kartě Efekt ve skupinovém rámečku Zastavit přehrávání klepněte na přepínač Po a zadejte celkový počet snímků, u kterých se má zvuk přehrávat.

Poznámka Zvukový soubor by měl být stejně dlouhý, jako jsou určené časy zobrazení snímků. Délku zvukového souboru naleznete na kartě Nastavení zvuku ve skupinovém rámečku Informace.
-
http://office­.microsoft.com/cs-cz/powerpoint-help/pridani-a-prehrani-zvuku-v-prezentaci-HA001230305.as­px#BM5

DusanOrlik

Já se díval všude,a nikde není nic.Zkoušel sem všecko,ale nikde to prostě nejde,tak aby to šlo přehrávat bez spouštění znova

anonym

pokud už ti ani tohle nepomůže, tak je chyba mezi židlí a PC