Shady

Povídali jste si někde s politikem?

Jaké pocity jste z nich měli, jací byli?

Nejlepší odpověď
annas

Osobně ne, ale byla jsem na besedě studentů s V. Klausem dříve, než se stal prezidentem. Rok si přesně nevzpomínám.

Bouřlivá diskuse – otázky na aktuální situaci, studium na vysoké škole atd. – odpovědi na dotazy zpravdila neuspokojivé, vysvětlil, ale odbočil, takže nevysvětlil. Styl – kdo jste vy, kdo jsem já 🙂
Doplňuji:
Neuvádím místní politiky, starostu a některé členy zastupitelstva města, mnohé znám osobně

Další odpovědi
ten který je

Povídal jsem si doma u pana Otakara Motejla a také s jeho paní.Byli to velice milí a hodní lidé.

Drap

Dokonce několikrát s různými politiky na různé úrovni. Nedá se takto hodnotit. Někteří jsou velice milí, chytří a příjemní, Někteří naopak namyšlení, povýšení a nepříjemní. Je to jako u každé jiné skupiny lidí. S některými by člověk mohl být kamarád a s některými by nešel ani na kafe.

led

1 – ano
2 – také isté ako s nepolitikmi
3 – možno vás to prekvapí, aj politici sú ľudia so všetkými kladmi i zápormi ako majú nepolitici.
Doplňuji:
Každý z nás si „povídá s politikem“, či skutečný je, to teď neví…
Každý někdy vypráví s politikem, někdy při skleničce řeší problémy celosvětového významu, někdy komentuje politikove projevy v médiích, ale to je virtualita života. V realitě… Ho potká u pokladny, hle, vidíte, jak zdržuje hledajíc drobné, vždyť on si kupuje, tak jako já, dva rožky a mléko, hle člověk z ulice … a přes silnici čeká limuzína s řidičem, co odveze ho na úřad , kde navhne zrušení drobných mincí …

huxa

Hrával jsem ping-pong se starostkou. Byla přívětivější než náš normální trenér.
Doplňuji:
Jinak ještě sám jsem politikem menší firmičky 🙂

anonym

Ano-osobně se znám s jedním senátorem z vlády čr

England1522

já jsem si podal pouze ruku s prezidentem Rakouska a Zeman stál ode mně pouze půl metru.

klumprt

Mně akorát Bohouš Sobotků nabízel kdysi bagetu v Brně v podchodě u nádraží. Já mu řek: „Děkuji, nechci“. To bylo všecko.

Emefej

Ano povídal, mnohokrát, pocity a dojmy naprosto normální. S naším starostou hraju téměř každý pátek karty. Pokud myslíš „vysokou“ politiku, tak jsem několikrát obchodně jednal s Babišem, ale to bylo ještě v době, kdy nebyl ve vládě. Kdysi dávno jsem se služebně setkal s tehdejším ministrem obrany Dzúrem.

Kelt

Já se znám osobně a tykám si s bývalým premiérem Nečasem a našel jsem doma podpisy Klause, Zemana a Sládka. Nerozlišuji na lidi kteří jsou in a kteří nejsou v kurzu a je mi jedno, zda se jedná o umělce nebo sportovce, či politika.