Avatar uživatele
Shady

Povídali jste si někde s politikem?

Jaké pocity jste z nich měli, jací byli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, gagaga, klumprt před 3495 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Osobně ne, ale byla jsem na besedě studentů s V. Klausem dříve, než se stal prezidentem. Rok si přesně nevzpomínám.

Bouřlivá diskuse – otázky na aktuální situaci, studium na vysoké škole atd. – odpovědi na dotazy zpravdila neuspokojivé, vysvětlil, ale odbočil, takže nevysvětlil. Styl – kdo jste vy, kdo jsem já 🙂
Doplňuji:
Neuvádím místní politiky, starostu a některé členy zastupitelstva města, mnohé znám osobně

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Povídal jsem si doma u pana Otakara Motejla a také s jeho paní.Byli to velice milí a hodní lidé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dokonce několikrát s různými politiky na různé úrovni. Nedá se takto hodnotit. Někteří jsou velice milí, chytří a příjemní, Někteří naopak namyšlení, povýšení a nepříjemní. Je to jako u každé jiné skupiny lidí. S některými by člověk mohl být kamarád a s některými by nešel ani na kafe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

1 – ano
2 – také isté ako s nepolitikmi
3 – možno vás to prekvapí, aj politici sú ľudia so všetkými kladmi i zápormi ako majú nepolitici.
Doplňuji:
Každý z nás si „povídá s politikem“, či skutečný je, to teď neví…
Každý někdy vypráví s politikem, někdy při skleničce řeší problémy celosvětového významu, někdy komentuje politikove projevy v médiích, ale to je virtualita života. V realitě… Ho potká u pokladny, hle, vidíte, jak zdržuje hledajíc drobné, vždyť on si kupuje, tak jako já, dva rožky a mléko, hle člověk z ulice … a přes silnici čeká limuzína s řidičem, co odveze ho na úřad , kde navhne zrušení drobných mincí …

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Hrával jsem ping-pong se starostkou. Byla přívětivější než náš normální trenér.
Doplňuji:
Jinak ještě sám jsem politikem menší firmičky 🙂

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano-osobně se znám s jedním senátorem z vlády čr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
England1522

já jsem si podal pouze ruku s prezidentem Rakouska a Zeman stál ode mně pouze půl metru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mně akorát Bohouš Sobotků nabízel kdysi bagetu v Brně v podchodě u nádraží. Já mu řek: „Děkuji, nechci“. To bylo všecko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano povídal, mnohokrát, pocity a dojmy naprosto normální. S naším starostou hraju téměř každý pátek karty. Pokud myslíš „vysokou“ politiku, tak jsem několikrát obchodně jednal s Babišem, ale to bylo ještě v době, kdy nebyl ve vládě. Kdysi dávno jsem se služebně setkal s tehdejším ministrem obrany Dzúrem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Já se znám osobně a tykám si s bývalým premiérem Nečasem a našel jsem doma podpisy Klause, Zemana a Sládka. Nerozlišuji na lidi kteří jsou in a kteří nejsou v kurzu a je mi jedno, zda se jedná o umělce nebo sportovce, či politika.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek