havloin

Povedou i v době pandemie koronaviru všechny cesty do Říma?

Odpovědi
kosmonos

Jak tak koukám na ty dnešní čísla a měnící se hodnotu R (reprodukční číslo) tak ano

anonym

To bych tak úplně neřekl, cesty vedou různě a je na nás kam povedou a v jaké intezitě.

quentos

Ale kdepak. Do práce, na nákup, na procházku a domů! (Možná se takto ono přísloví i upraví! :{D>)
Vzhledem k vysoké smrtnosti viru v Itálii by vedení všech cest do Říma byl pěknej průšvih…

dubraro

Vzhledem k tomu, že tam vedly i v době morových epidemií, nepředpokládám, že by se to kvůli koronaviru změnilo.