Edison

Povedlo se Stephenu Hawkingovi odpovědět na otázku Jima Carreyho, kolik Higgsových bossonů je potřeba k výměně žárovky?

Podle Carryho ještě dlouho před Hawkingovou smrtí „na odpovědi ještě pracoval“. Nemá někdo aktuálnější informace?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Máš krumpáč a lopatu? Domnívám se, že toto tajemství si Hawking vzal sebou do hrobu. ;) :D

Další odpovědi
mzm

Stejně jako automobilů na uvaření oběda…