Avatar uživatele
anonym

Považujete písničky Helenky Vondráčkové za národní poklad?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, iceT, tom004, Jikra, barnajka, Heřman, Illines, zl@tk@, veruska, lenka.seda před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne

Mám pocit, že je jediná, kdo si to o nich myslí. (Pominu-li jejího manžela.) Je fakt, že se mi některé líbí dodnes a ráda si je poslechnu, ale ty věčné soudní pře a tahanice asi popularitu Vondráčkové dost poškodily.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ano

Ale len v prípade, že by Helena Vondráčková bola národ. Čo nie je, takže tantiemy z vysielania a predaja sú jej súkromný poklad.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Ne

..ačkoliv vlastně jo: zakopat pěkně hluboko a nevyhrabávat několik tisíc let.
Minimálně :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ne

Takové zařazování považuji za nesmyslné.Když už bych měl uvažovat o písničkách jako o „národním pokladu“,tak bych začal u p.Hašlera,pánů Ježka,Voskovce a Wericha,p.Vej­vody,ap.,urči­tě ne u p.Vondráčkové. Písničky beru jako hvězdy.Některé zazáří,prolétnou oblohou a zmizí,jiné zůstávají a září dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne

znám jiné poklady , tohle jsou prostě její písničky a bývalé hity

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ne

Ani ji neposlouchám,ty soudní tahanice,no rozhodně to není žádný poklad..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Ne

Ne. Některé písničky si sice ráda poslechnu, ale když se tehdy označila za národní legendu, tak to opravdu přepískla.

K tomu myslím, že máme i lepší zpěváky/zpěvačky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ne

Jak to bylo s tou mumií, co naši vědci objevili v jední egyptské pyramidě? Nezeptala se našich vědců, jestli ještě zpívá Vondráčková?
Pokud bychom vzali její písně za národní poklad, tak potom musíme vzít i další písně jiných zpěváků a zpěvaček.
Bylo to špatné přirovnání, asi měli hledat jinou kategorii než poklad.
V oblasti zpěvu bych za národní poklad považoval staré,lidové písně které vznikly převážně lidovou tvořivostí, a později byly různými sběrateli zaznamenány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Helena měla dost písniček,které se mi líbí a líbily,ovšem je jedna z mnoha,k mým oblíbeným v našich vodách nepatří,tou je Věra Špinarová,tu mám moc ráda.Prohlásit se za národní poklad,je dost veliká odvaha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne

Ne, ale začnu asi o tom přemýšlet, protože většina národních pokladů je už dávno pryč, tak aby nám aspoň něco zůstalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

Ne

Ne, sice ji poslouchám, ale ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne

Mám ji hodně ráda jako zpěvačku, má hezký hlas a styl muziky, kterou dělá se mi líbí. Její písničky jsou zkrátka vynikající hitovky. I ona sama vypadá moc dobře. Je to umělecky stejná úroveň megahvězdy – stálice – jako Karel Gott. Ovšem díky jejímu nezvládnutému „marketingu“ je na tom co do oblíbenosti podstatně hůř. Možná i proto, že je žena a ty pudí větší závist a v showbyznysu to mají složitější.
Pro mne je to mistryně svého oboru, ať si říká kdo chce co chce, ale také žena, která za sebe bohužel nechává rozhodovat výbušného partnera a kazí si tím renomé.
Myslím, že to s tím „pokladem“ stejně bylo jen nějak nadneseno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ano

Jednoznačně. Poklady by měly být dobře ukrytý, pokud možno několik metrů hluboko v zemi. Případně v trezorech a depozitářích muzejí… :o]

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Mě se nikdy nelíbila, dorazila mě tím že si stěžovala na rádio že nehrajou její písničky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
justjoke

Ne

Paní Vondráčková si musí uvědomit význam slovního spojení „národní poklad“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Ne

Některý jdou,ale žádný poklad to není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ne

to si myslí akorát ona…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maggie.b

Ne

Proč by?? Takových „pokladů“ je tu i víc…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Ne

Ne proč já jsem rozhodně v jiné věkové kategorii než ona !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tekumseh

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0ko­da_l%C3%A1sky

před 4455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Za národný poklad v oblasti piesne môžme považovať známu pieseň od Jaromíra Vejvodu „Škoda lásky“, ktorú si počas 2.svetovej vojny privlastnili aj anglickí a americkí vojaci

před 4455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Mam za to ,ze zadna neni z jeji hlavy.Dost pisnicek ma prebranych od jinud.A jak se rika-pycha ,predchazi pad.

před 4455 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek