Považujete písničky Helenky Vondráčkové za národní poklad?!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Mám pocit, že je jediná, kdo si to o nich myslí. (Pominu-li jejího manžela.) Je fakt, že se mi některé líbí dodnes a ráda si je poslechnu, ale ty věčné soudní pře a tahanice asi popularitu Vondráčkové dost poškodily.

Další odpovědi
led

Ano

Ale len v prípade, že by Helena Vondráčková bola národ. Čo nie je, takže tantiemy z vysielania a predaja sú jej súkromný poklad.

barnajka

Ne

..ačkoliv vlastně jo: zakopat pěkně hluboko a nevyhrabávat několik tisíc let.
Minimálně :))

tom004

Ne

Takové zařazování považuji za nesmyslné.Když už bych měl uvažovat o písničkách jako o „národním pokladu“,tak bych začal u p.Hašlera,pánů Ježka,Voskovce a Wericha,p.Vej­vody,ap.,urči­tě ne u p.Vondráčkové. Písničky beru jako hvězdy.Některé zazáří,prolétnou oblohou a zmizí,jiné zůstávají a září dál.

hanulka11

Ne

znám jiné poklady , tohle jsou prostě její písničky a bývalé hity

aramah

Ne

Ani ji neposlouchám,ty soudní tahanice,no rozhodně to není žádný poklad..

WeeBear

Ne

Ne. Některé písničky si sice ráda poslechnu, ale když se tehdy označila za národní legendu, tak to opravdu přepískla.

K tomu myslím, že máme i lepší zpěváky/zpěvačky. 🙂

venkovan

Ne

Jak to bylo s tou mumií, co naši vědci objevili v jední egyptské pyramidě? Nezeptala se našich vědců, jestli ještě zpívá Vondráčková?
Pokud bychom vzali její písně za národní poklad, tak potom musíme vzít i další písně jiných zpěváků a zpěvaček.
Bylo to špatné přirovnání, asi měli hledat jinou kategorii než poklad.
V oblasti zpěvu bych za národní poklad považoval staré,lidové písně které vznikly převážně lidovou tvořivostí, a později byly různými sběrateli zaznamenány.

anonym

Ne

Helena měla dost písniček,které se mi líbí a líbily,ovšem je jedna z mnoha,k mým oblíbeným v našich vodách nepatří,tou je Věra Špinarová,tu mám moc ráda.Prohlásit se za národní poklad,je dost veliká odvaha.

Drap

Ne

Ne, ale začnu asi o tom přemýšlet, protože většina národních pokladů je už dávno pryč, tak aby nám aspoň něco zůstalo.

lenka.seda

Ne

Ne, sice ji poslouchám, ale ne.

Damiana

Ne

Mám ji hodně ráda jako zpěvačku, má hezký hlas a styl muziky, kterou dělá se mi líbí. Její písničky jsou zkrátka vynikající hitovky. I ona sama vypadá moc dobře. Je to umělecky stejná úroveň megahvězdy – stálice – jako Karel Gott. Ovšem díky jejímu nezvládnutému „marketingu“ je na tom co do oblíbenosti podstatně hůř. Možná i proto, že je žena a ty pudí větší závist a v showbyznysu to mají složitější.
Pro mne je to mistryně svého oboru, ať si říká kdo chce co chce, ale také žena, která za sebe bohužel nechává rozhodovat výbušného partnera a kazí si tím renomé.
Myslím, že to s tím „pokladem“ stejně bylo jen nějak nadneseno.

Terryle

Ano

Jednoznačně. Poklady by měly být dobře ukrytý, pokud možno několik metrů hluboko v zemi. Případně v trezorech a depozitářích muzejí… :o]

anonym

Ne

Mě se nikdy nelíbila, dorazila mě tím že si stěžovala na rádio že nehrajou její písničky…

Illines

Ne

justjoke

Ne

Paní Vondráčková si musí uvědomit význam slovního spojení „národní poklad“.

franku

Ne

Některý jdou,ale žádný poklad to není.

Jikra

Ne

Ella

Ne

to si myslí akorát ona…

Maggie.b

Ne

Proč by?? Takových „pokladů“ je tu i víc…

auluk

Ne

Ne proč já jsem rozhodně v jiné věkové kategorii než ona !

quentos

Ne

láďa1

Ne

tekumseh

Ne

led

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0ko­da_l%C3%A1sky

led

Za národný poklad v oblasti piesne môžme považovať známu pieseň od Jaromíra Vejvodu „Škoda lásky“, ktorú si počas 2.svetovej vojny privlastnili aj anglickí a americkí vojaci

Illines

Mam za to ,ze zadna neni z jeji hlavy.Dost pisnicek ma prebranych od jinud.A jak se rika-pycha ,predchazi pad.