Miroslavst

Používáte služební telefon k soukromým účelům?

Používáte jej jako tento vykuk?
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/215310-mladik-firme-soukrome-protelefonoval-200-tisic.html

Nejlepší odpověď
BEAES

Dříve to šlo a nikdo to nekontroloval, teď máme limity, tak to nejde. Opravdu pouze minimálně. Ten výkuk byl opravdu oraz!

Další odpovědi
hanulka11

Občas po něm sáhnu, ale ne nějaké dlouhé povídání…vím,že bych si to stejně pak musela zaplatit, kdybych přetáhla limit

oskar

Někdy ano,ale velice málo.

musak

Používám,protože si stejně majitel do výplaty započítá paušál který má VIP pro všechny zaměstnance a protelefonuji si kredit který si hlídám.

ReHu

To je teda síla.

Já si stejně věechno platím sama, takže to je jedno.
Ale, jak mám brát telefonní hovor, když domlouvám něco pracovního a pak se domlouváme na soukromé akci?
Myslíte, že bych měla zavěsit a vytočit stejného človíčka znovu abych měla přehled o firemních a soukromých hovorech?