Georgo2010

Používáte raději týdenní nebo denní diář? V čem spatřujete jeho výhody?

Nejlepší odpověď
Ponytail

Používám denní diář, protože je v něm víc místa. Mám tam zapsané důležité tel. kontakty, svátky, narozeniny, doktory, výlety. Navíc ho v prác používám k zápisům z jednání apod.
Taky si do něj píšu, co potřebuju koupit a někdy i recepty 🙂

Další odpovědi
anonym

Mesicni. Plus stolni kalendar – tydenni. Do kalendare si zapisuji vse , co se tyce domacnosti. Svoz popelnic , ruzne odecty… do diare vse ostatni. -iv-

tom004

Doma na stěně máme měsíční fotokalendář,vlas­tní výroby.Je spíše pro rychlou orientaci.Jinak,mám všechny potřebné údaje v telefonu.

anonym

V práci denní, (každý rok dostávám od spřízněných firem několik zdarma a k tomu nástěnný kalendář), v soukromí plánovací záznamník.
Výhody jsou nasnadě, u denního možno napsat několik termínů jednání vč. poznámek, kontaktů apod., + plánovač v počítači a oznámení úkolů v mobilu.
Doplňuji:
Na sklonku profesní kariéry jsem dospěl k optimálnímu kompromisu týdenního diáře, který je přehlednější, tenčí, rychleji se v něm hledá a s příp. odkazy na podrobnější podklady.
Dcera používá 18měsíční Moleskin, což je špica v této branži s francouzskou tradicí přes 100 let.

baghira

Používám takový ten podlouhlý plánovací kalendář, kde je jedna dvoustrana na měsíc. Stačí mi, a skoro nic neváží.

mosoj

V soukromí jako baghira jedna dvoustrana na měsíc. Vejde se mně tam vše a je to přehledné.

V práci mně nevyhovoval žádný komerční.
Používal jsem jsem kostičkovanou knihu A4 a používal jsem jeden nebo dva listy na den.
Někdy těch informací bylo přespříliš a mohl jsem si do toho dělat i náčrtky, tabulky a pod.

KdoSiOdJinud

Používám týdenní, je to taková moje „pětiletka“. V neděli si dám základ dohromady a přes týden už jen operativně upravuji a plním plány z neděle 😁