Avatar uživatele
Georgo2010

Používáte raději týdenní nebo denní diář? V čem spatřujete jeho výhody?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, anonym před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ponytail

Používám denní diář, protože je v něm víc místa. Mám tam zapsané důležité tel. kontakty, svátky, narozeniny, doktory, výlety. Navíc ho v prác používám k zápisům z jednání apod.
Taky si do něj píšu, co potřebuju koupit a někdy i recepty 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mesicni. Plus stolni kalendar – tydenni. Do kalendare si zapisuji vse , co se tyce domacnosti. Svoz popelnic , ruzne odecty… do diare vse ostatni. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Doma na stěně máme měsíční fotokalendář,vlas­tní výroby.Je spíše pro rychlou orientaci.Jinak,mám všechny potřebné údaje v telefonu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V práci denní, (každý rok dostávám od spřízněných firem několik zdarma a k tomu nástěnný kalendář), v soukromí plánovací záznamník.
Výhody jsou nasnadě, u denního možno napsat několik termínů jednání vč. poznámek, kontaktů apod., + plánovač v počítači a oznámení úkolů v mobilu.
Doplňuji:
Na sklonku profesní kariéry jsem dospěl k optimálnímu kompromisu týdenního diáře, který je přehlednější, tenčí, rychleji se v něm hledá a s příp. odkazy na podrobnější podklady.
Dcera používá 18měsíční Moleskin, což je špica v této branži s francouzskou tradicí přes 100 let.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Používám takový ten podlouhlý plánovací kalendář, kde je jedna dvoustrana na měsíc. Stačí mi, a skoro nic neváží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

V soukromí jako baghira jedna dvoustrana na měsíc. Vejde se mně tam vše a je to přehledné.

V práci mně nevyhovoval žádný komerční.
Používal jsem jsem kostičkovanou knihu A4 a používal jsem jeden nebo dva listy na den.
Někdy těch informací bylo přespříliš a mohl jsem si do toho dělat i náčrtky, tabulky a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Používám týdenní, je to taková moje „pětiletka“. V neděli si dám základ dohromady a přes týden už jen operativně upravuji a plním plány z neděle 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek