lukas.zmizik

používáte raději korekční pásku, zmizík anebo gumu ?

myslím tím, co je pro vás lepší z hlediska komfortu
Doplňuji:
Takže guma a korekční páska vede… já sem to věděl.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

guma

Na papieri podľa toho, čím píšem, kreslím.
atrament sa musí zakryť korekčnou páskou,
zmizík a gumu možno použiť na stopy po ceruzke, uhlíku a podobne.
Ale čo v elektronických dokumentoch a obrázkoch?
aj tam možno použiť „korekčnú pásku“ vedľa opravovanej chyby sa skopiruje dostatočne veľká vhodná časť obrázku a „položí“ sa na dané chybné miesto (v dokumente sa daný text jednoducho prepíše… Ďalšia možnosť je použiť zmizík, chyba sa označí a vystrihne… Posledná z ponúknutých možností je guma, Chybné miesto sa vygumuje.

Další odpovědi
leu7ka

korekční páska

Doplňuji:
Páska je vždy nejlepší dá se tím předělat vše propiska, guma, fixa :)

Werwolfo

guma

Doplňuji:
k mojí oblibě patří pero od pilota s gumou, chyba se dá opravit rychle a nedělá to žádné chuchvalce, rytiny ani nic takového :) sice to nejde dělat donekonečna, ale pro mě naprosto perfektní.

luckáá

korekční páska

Josef 2000

zmizík

Front

korekční páska

RyuzakiKate

guma

Měkkou stírací pryž i tu z latexu :P Korekční pásku jsem použila zrovna dneska, když jsem opravovala protokoly, jelikož to nechci všecko tisknout znovu a kreslit to jak blbec, když to můžu takhle lehce přelepit, snad mi to projde… Ty asi nejradši zmizík, co? ;) Jo jo, ten tenkrát letěl, když jsme ještě psali Tornado perem :)

markos111

guma

Medulienka

guma

Doplňuji:
Vlastně ani tu gumu nemám. Mám jenom propisovačku a vlastně nemám ani tu korekční pásku. Guma je dobrá na mazání chyb u obyčejné tužky a ta opravovací páska zase u propisovačky. Zmizík jsem neměla nikdy v oblibě, protože vytváří na papíru chuchvalce – moje chyba. Raději chyby opravuji přeškrtnutím. Ačkoliv mít doma gumu také není k zahození, tak si ji hodlám koupit i s tou obyčejnou tužkou.

Karol73

guma

GM

korekční páska

ivzez

zmizík

Doplňuji:
Na inkoust zmizík, na tužku gumu
na vše ostatní korekční pásku.