Questman

Používáte při registracích na internetu falešná jména, adresy či e-maily?

Při spoustě registrací je požadováno skutečné jméno a příjmení, zadáváte vždy pravé nebo si nějaké vymyslíte? Stejně tak při e-mailech, používáte všude stejnou adresu, nebo máte nějaký hlavní a pak různé vedlejší/jedno­rázové e-mailové adresy?

Nejlepší odpověď
quentos

nemám potřebu se věčně někde registrovat – jak to chce registraci a vypadá to podezřele, jdu od toho. Registruju se tudíž jen na seriózních webech, kde si žádný falešný mail či jméno vymýšlet nepotřebuju

Další odpovědi
briketka10

mám tři e-maily
na komunikaci s úřady, kamarády používám
pravé jméno i příjmení a vymyšlené heslo ..

Doplňuji:

jak píše Hamon mám jednu
identitu na hudebním serveru..

Melkor

falešné a http://10minu­temail.com je pro mě dokonalá kombinace

arygnoc

mám jednu „registračnú“ e-mailovú adresu, ktorú používam práve na otravné „Musíte byť zaregistrovaný“.

Drap

Používám pravé jméno a jen jedem mail. Nemám s tím problém

zzzzz

Jméno uvedu, ale neuvádím zbytečně adresu. Když nakupuji na internetu a chci si zboží vyzvednout v kamenné prodejně, tak i přesto po mě obchod chce kompletní údaje včetně adresy, a to tedy bydlím na qwertzuiop.
Emailů mám hodně, většinou je přestanu používat, protože registrací kdekoli mi začnou chodit hromady spamu.

Hamon

Mam komplet vymyslenou identitu, kterou pouzivam prave pro registrace, kde nechci udavat skutecne udaje.

Questman

Pro Hamon
nemusíš nic vymýšlet. Nech si identitu vygenerovat :D

http://cs.fake­namegenerator­.com/

tady i s fotkou
http://randomu­ser.me/

Questman

briketka10
A někdo snad používá nevymyšlené heslo? :D

briketka10

ne, to sem zas vyblila ptákovinu,
co, u těch hesel mám jen přidaný
navíc čísla nepustilo by mě to dál
asi tak 😁

zzzzz

Někdo má jako heslo „heslo“ to ho zrovna vymyšlené nemá.

Questman

ne, jím vymyšlené by nebylo jen v případě, že by ho vygeneroval počítač z náhodných znaků. Pak by nebylo vymyšlené ale vygenerované ;)

briketka10

to mám příhodu s PIN na kartě
zapomněla jsem ho a dala si ho
znovu vygenerovat a stálo mě to
100,–Kč a hele on byl stejnej jako
ten původní já Kozel Matěj ten
papírek pak našla 😁