Avatar uživatele
nyjono

Používáte neomezený tel. tarif? Jste spokojeni? Překvapil mě článek.

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/mobil/433194-polovina-uzivatelu-neomezenych-mobilnich-tarifu-zvazuje-zmenu.html

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tatanka, gecco před 2586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nevím. Mám služební telefon a tarif řeší zaměstnavatel. Ano, spokojená jsem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ne, nepoužívám…
😉
Nemám potřebu neomezeného volání a mobilní data využívám naprosto minimálně…
Provolám okolo 90–120 minut měsíčně za cenu 1,10,– Kč/min

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, mám firemní … tolik neplatim ani za rok …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nepoužívám a jsem spokojená. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Článek je mimo realitu.
Od všech operátorů je už dlouhou dobu možné získat neomezený tarif pod 500 Kč. Jediné smysluplné je upozornění na možnost automatické prolongace smlouvy.
Dřív jsem měl neomezené volání na mobilu za 400, teď mám za 300 na pevné lince. Na mobil si kupuju trochu dat na kešky a jízdní řády.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nepoužívám. Ano, jsem spokojený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nepoužívám a ani mě to nikdy nenapadlo, ta cena je příšerná. Nejvíc mě překvapilo, že to využívá 60% lidí, ale když uvážím že jde většinou o zaměstnanecké telefony, nebo jde o podnikatele, pak se ani moc nedivím. Pro někoho to je nezbytnost, jinak by provolal majlant.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Mám sice výhodný firemní tarif, ale to neznamená že bych musel plýtvat. Neomezený tarif by se mi vyplatil když bych prokecat 9 hodin na čísla co nejsou ve firemním sítí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

V tom článku jsou zvláštní informace, ztráta času ho číst. Mám neomezené volání a SMS plus data za 375,– Kč měsíčně a jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek