_136

Používáte chytré hodinky?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Hlada

Ne

Ne. Nemají žádnou funkci, která by byla pro mě tak užitečná, abych si je koupil.

Malvína

Jiná odpověď

Původně, po jejich příchodu na trh, jsem je nechtěla, ale nyní ano. Pokukuji po Apple Watch. Proč? Měření tepu, kroků, pohybu obecně (třeba kroky umí i telefon, ale ten ne vždy mohu nosit u sebe), dá se přes ně i volat. Asi do nich půjdu.

quentos

Ne

Ne, není důvod.

brillant

Ne

terkaprihodo

Dlouho jsem uvažovala nad tím, jestli si nějaké chytré hodinky nekoupit. Nakonec jsem to ale neudělala a asi před rokem jsem si koupila takový ten Mi Band od Xiaomi. Zatím jsem s ním moc spokojená. Jen teda ten gumový náramek už není nic moc, tak si asi budu muset z https://www.mi­bandshop.cz/nah­radni-naramky-reminky-xiaomi-mi-band-6/ sehnat náhradní.

veselator1

Já teda dost přemýšlím nad tím, že bych si nějaké smart hodinky koupil. V současné době nosím obyčejné hloupé, ale nedávno jsem koukal na jedny od https://www.car­neo.cz/smart-hodinky a ty právě mají spoustu funkcí, které bych využil. Hlavně se mi líbí to přijímání hovorů přes hodinky, to by se mi například dost hodilo v práci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.