Avatar uživatele
terry

Používáte aplikaci Bez Andreje?

Překvapilo mě, co vše je Andrejovo.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne, ale výrobkům od něj se vyhýbám z důvodu, že jsou nekvalitní a často nepoživatelné. A to není jen můj názor. Ta pak má smysl. Napadá mě takový vtip, když se z našich peněz zafinancovala výrobní linka Penamu:

Jde pán do obchodu a kupuje si toastový chleba z Penamu, bez pozastavení v klidu přechází pokladnu a prodavačka volá: ,,Pane, nezaplatil jste ten toastový chleba!„, pán se otočí a v klidu namítne: ,,Kdepak, již zaplatil a to ze svých daní!“

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Nepoužívám. Babiš toho vlastní fakt hodně, je to přece jen 2.-4. nejbohatší občan Česka (podle konkrétního žebříčku). Svůj politický názor vyjadřuju ve volbách tím, že se nenechám koupit …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Bez Andreje si většina Čechů ani nenakoupí své oblíbené potraviny a hlavně – suroviny na ty potraviny se bez jeho hnojiv ani neurodí, takže bez Andreje nejspíš pojdete hlady tak či onak, remcalové. Nakupujete v Bille? No tak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Nepoužívám. Sice šidí potraviny, ale to i spousta dalších výrobců. A politické názory nemusím míchat do všeho. Nakupuji sice převážně kvalitně, ale i co uznám za vhodné, co mi chutná. Původ (rozuměj zemi) občas zkoumám, majitele nikoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne, nepoužívám žádné aplikace.
Je mi jedno, jestli je „to“ Andrejovo nebo Krakonošovo.
Dávám přednost osvědčeným výrobcům, výrobkům a produktům.
Záměrně se jeho výrobkům nevyhýbám (když potřebuji veku a jiná v obchodě není, do jiného pro ni přes půl města neběžím a MHD nejedu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Nepoužívám, obchod vždy jen proběhnu. Ale je to gauner, to bezpochyby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne. 🙂
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.vytick.bezan­dreje&hl=cs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Měl bych? Jednou pochopíte, že pan ing. Babiš dělal, dělá a bude dělat pro své spoluobčany jen to nejlepší. Nejen, že je nejlepší politik novodobého Česka, že zaměstnává desítky tisíc lidí a tím zásobuje mnoho lidí jak v potravinách, tak i v dalších odvětvích a vy, někteří, věříte, že vše, co má známku BABIŠ je špatné? Vy, jak vidíte žlutá pole, tak to přisuzujete Babišovi? Ale nevíte (nechcete vědět), že mnoho zemědělců pěstuje řepku i proto, protože to je vynikající předplodina, hlavně brambor, kterých je už u nás nedostatek, i když jsme byli velmocí v jejich pěstování. Každý nadává na Kostelecké, na Vodňanské, ale přitom to jsou výrobky, až na nějaké malé výjimky, kvalitní. Drůbež, než se dostane na váš stůl neprocestuje celou Evropu. O vepřovým ale moc nemluvím. Jeden z mnoha: Sele narozené v ČR, odchované v Německu, poraženo v Rakousku, rozbouráno v Polsku a nabízené na pultech v ČR. Takové cestování jsem za svůj život neprodělal. Dalo by se na obhajobu pana Babiše napsat toho mnoho, ale zaslepenci by si to stejně nepřečetli do konce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Butters_xD

Fuj, ať ty jeho šmakulády jí jeho voliči, já odpadky fakt nežeru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mně o apce řekla nedávno známá. Tak teď občas juknu.
Co ale mohu konstatovat, tak šla kvalita dolů.
A, zjentku, do Billy nakupovat nechodíme. Mé cca 3 návštěvy vždy končily zklamáním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hufnágl: Kostelecké jsme kdysi kupovali (párky), dnes pod ním nic extra, již nekupuji. Není tajemstvím, že Babiš na kvalitě šetří. My jsme velkému podnikateli, oligarchovi víš kde.. pro něj je priorita vlastní prospěch a zisk, v politice nevyjímaje, jen vy mu vyšlapáváte svými hlasy cestu. Však prozřete.

před 1422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

…priorita…svůj premiérský plat dává…, ale ty to asi nevíš. Nejsem sám, kdo hnutí Ano při volbách dá hlas.

před 1422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak myslíš, Hufnágle.

před 1422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Třeba je za ty kecy placenej :)

před 1421 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Ano, jsem za to placený a představ si, že z peněz daňových poplatníků. HEČ

před 1421 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pak dělá spíše negativní reklamu. Ale mám pocit, že je to z přesvědčení.

před 1421 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… bych chtěl vidět, co se dá koupit bez andreje, tak aby v tom aspoň trošku neměl namočený prsty … asi leda tak něco z Číny nebo z Polska …

před 1422 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek