terry

Používáte aplikaci Bez Andreje?

Překvapilo mě, co vše je Andrejovo.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, ale výrobkům od něj se vyhýbám z důvodu, že jsou nekvalitní a často nepoživatelné. A to není jen můj názor. Ta pak má smysl. Napadá mě takový vtip, když se z našich peněz zafinancovala výrobní linka Penamu:

Jde pán do obchodu a kupuje si toastový chleba z Penamu, bez pozastavení v klidu přechází pokladnu a prodavačka volá: ,,Pane, nezaplatil jste ten toastový chleba!„, pán se otočí a v klidu namítne: ,,Kdepak, již zaplatil a to ze svých daní!“

Další odpovědi
Pepa25

Nepoužívám. Babiš toho vlastní fakt hodně, je to přece jen 2.-4. nejbohatší občan Česka (podle konkrétního žebříčku). Svůj politický názor vyjadřuju ve volbách tím, že se nenechám koupit …

zjentek

Bez Andreje si většina Čechů ani nenakoupí své oblíbené potraviny a hlavně – suroviny na ty potraviny se bez jeho hnojiv ani neurodí, takže bez Andreje nejspíš pojdete hlady tak či onak, remcalové. Nakupujete v Bille? No tak…

Malvína

Nepoužívám. Sice šidí potraviny, ale to i spousta dalších výrobců. A politické názory nemusím míchat do všeho. Nakupuji sice převážně kvalitně, ale i co uznám za vhodné, co mi chutná. Původ (rozuměj zemi) občas zkoumám, majitele nikoliv.

da ny

Ne, nepoužívám žádné aplikace.
Je mi jedno, jestli je „to“ Andrejovo nebo Krakonošovo.
Dávám přednost osvědčeným výrobcům, výrobkům a produktům.
Záměrně se jeho výrobkům nevyhýbám (když potřebuji veku a jiná v obchodě není, do jiného pro ni přes půl města neběžím a MHD nejedu).

Magix.cz

Nepoužívám, obchod vždy jen proběhnu. Ale je to gauner, to bezpochyby.

anonym

Ne.

marci1

Ne. 🙂
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.vytick.bezan­dreje&hl=cs

Hufnágl

Měl bych? Jednou pochopíte, že pan ing. Babiš dělal, dělá a bude dělat pro své spoluobčany jen to nejlepší. Nejen, že je nejlepší politik novodobého Česka, že zaměstnává desítky tisíc lidí a tím zásobuje mnoho lidí jak v potravinách, tak i v dalších odvětvích a vy, někteří, věříte, že vše, co má známku BABIŠ je špatné? Vy, jak vidíte žlutá pole, tak to přisuzujete Babišovi? Ale nevíte (nechcete vědět), že mnoho zemědělců pěstuje řepku i proto, protože to je vynikající předplodina, hlavně brambor, kterých je už u nás nedostatek, i když jsme byli velmocí v jejich pěstování. Každý nadává na Kostelecké, na Vodňanské, ale přitom to jsou výrobky, až na nějaké malé výjimky, kvalitní. Drůbež, než se dostane na váš stůl neprocestuje celou Evropu. O vepřovým ale moc nemluvím. Jeden z mnoha: Sele narozené v ČR, odchované v Německu, poraženo v Rakousku, rozbouráno v Polsku a nabízené na pultech v ČR. Takové cestování jsem za svůj život neprodělal. Dalo by se na obhajobu pana Babiše napsat toho mnoho, ale zaslepenci by si to stejně nepřečetli do konce.

Butters_xD

Fuj, ať ty jeho šmakulády jí jeho voliči, já odpadky fakt nežeru.

nyjono

Mně o apce řekla nedávno známá. Tak teď občas juknu.
Co ale mohu konstatovat, tak šla kvalita dolů.
A, zjentku, do Billy nakupovat nechodíme. Mé cca 3 návštěvy vždy končily zklamáním.

anonym

Hufnágl: Kostelecké jsme kdysi kupovali (párky), dnes pod ním nic extra, již nekupuji. Není tajemstvím, že Babiš na kvalitě šetří. My jsme velkému podnikateli, oligarchovi víš kde.. pro něj je priorita vlastní prospěch a zisk, v politice nevyjímaje, jen vy mu vyšlapáváte svými hlasy cestu. Však prozřete.

Hufnágl

…priorita…svůj premiérský plat dává…, ale ty to asi nevíš. Nejsem sám, kdo hnutí Ano při volbách dá hlas.

anonym

Jak myslíš, Hufnágle.

RyuzakiKate

Třeba je za ty kecy placenej :)

Hufnágl

Ano, jsem za to placený a představ si, že z peněz daňových poplatníků. HEČ

anonym

Pak dělá spíše negativní reklamu. Ale mám pocit, že je to z přesvědčení.

Mc Merkurion

… bych chtěl vidět, co se dá koupit bez andreje, tak aby v tom aspoň trošku neměl namočený prsty … asi leda tak něco z Číny nebo z Polska …