Dvorní šašek

Používáte antistresové míčky? Pokud ano, jak často?

Odpovědi
Mravenec

Ne, se stresem se vypořádávám po svém. Ale dobrý jsou tyhle, nedávno o nich psala Marci:

https://www.tik­tok.com/@michal­kavalcik/vide­o/7144701123415346438?is­_from_webapp=v1&i­tem_id=71447011234153464­38&lang=cs-CZ

paul1

Celkem se mi to líbí, pokud je seženu, tak vyzkouším. Jim, v knížce „Šťastný Jim“ používal na odbourání stresu papír, který v duchu zmačkal a hodil do WC a spláchnul.

elkon

Neznám stres.

Dvorní šašek

elkon: Jsi šťastný člověk, pokud jsi nikdy nepoznal stres.

elkon

Žiju tak, aby nebyl důvod k stresu. Snažím se být vždy nad věcí a neřeším hlouposti.