bobánek

Používám brýle k televizi,měl bych je používat také k počítači?

Nejlepší odpověď
Chandler

No radši jo. Doporučoval bych

Další odpovědi
dagry

Pokud používáš brýle k televizi tak k počítači bych to viděla taky že jo.
Já používám brýle na čtení a na televizi je nepotřebuji, ale u počítače je na očích mám taky.

mosoj

Ježíš. Kdo to má má vědět když ne Vy ?
Je to o subjektivním vidění a ne nějaké radě.
Brýle na TV jsou již mínus a ty každému na počítač sedět nemusí.

janek66

Je to sporné.Já špatně vidím do dálky na televizi mám brýle.Měl jsem klasický monitor-bez brýlí.Teť mám LCD je kratší,dál ode mne musím mít brýle,bez nich na něj pořádně nevidím.Potřeba vyzkoušet co vám a vašim očím víc vyhovuje.

Honzyn14

Z vlastní zkušenosti, kdy je můj hlavní pracovní nástroj počítač, musím doporučit koupi nějakých speciálních počítačových brýlí s filtrem bílého světla. Já jsem je objednával před půl rokem z https://www.ho­tovebryle.cz/ a cítím obrovskou úlevu očí, vydržím pracovat mnohem déle 😉