Použili anebo využili jste někdy inzerát ( tisk, TV, rádio, internet, … ) k seznámení se s opačným pohlavím?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nikdy, spoléham se na osobní charisma…
😉
A – kupodivu nemam problém, pritulka sice občas brble, ale má mne pořad rada…
😉

Další odpovědi
brillant

Ne.

bolak

kamarád to zkoušel, ale žádné pohlaví nepřišlo, jen nějaká ženská, takže mě to odradilo..

chachar1922

Ano, internet. A s jedním ze sta si rozumíme doteď a jsme kamarádi.
S pár lidma jsem se sešla, ale většinou to byli divní lidé.

anonym

Chatuju na seznamkách téměř denně, ale nic nechci.

iceT

Ano, kdysi, spíš ze zvědavosti než pro potřebu najít chlapa.

lexx

ne a nikdy, je to poslední zoufalý pokus a zpravidla velké zklamání…

pucipuci

Ano, našel jsem tak manželku, ale to nebyl FB. Už jsme spolu přes 20 let.

ivzez

Musí to být inzerát?
Nestačil by telefon a vymýšlená telefonní čísla?

Drap

Nikdy a už to ani zkoušet nebudu. Zdá se mi to jako poněkud zvláštní způsob seznámení.

Klaproth

Inzerát v novinách jsem použil k prodeji cihel , které nám zbyly po stavbě. Pohlaví v tom nehrálo roli.