dust8

Potvrdíte někdo drb, že HBO Go bude zrušeno a nahradí jej pouze HBO? Půjde tedy jen o změnu názvu?

Zdroj: https://colli­der.com/hbo-go-shutting-down-hbo-max-confusion-hbo-now-status/

Nejlepší odpověď
annas

Jak to doopravdy je? Informace z 22. 4. 2020

"Už nějakou dobu víme o tom, že HBO Max dorazí někdy v květnu. Skrze nový teaser bylo konečně odhaleno datum, kdy se tak stane – 27. května. Prozatím bude tato služba dostupná jen na půdě Spojených států.

Jak to ale vypadá se spuštěním u nás?

HBO totiž tvrdí, že v regionech, kde už je spuštěna nějaká forma předplatného HBO dojde ke spuštění v průběhu roku 2021. Zatím sice tato společnost nespecifikovala přesnější termín, ale díky HBO Go existuje celkem dobrá šance, že dorazí dříve než později.

Zároveň ale půjde o další trn v oku Netflixu, protože jakmile se tato služba rozšíří do světa, tak z knihovny zatím největší streamovací společnosti zmizí de facto všechny filmy a seriály z dílny studia Warner Bros. Mezi nimi najdeme například Matrix 90 % nebo Přátele 89

V tuto chvíli nám ale nezbývá než čekat. Pokud k tomu ale opravdu dojde a vy stále budete chtít sledovat všechny své oblíbené programy a filmy, tak se připravte i na to, že budete platit hned tři předplatná – Netflix, Disney+ a HBO Max. Skvělý obsah pak nabízí i Amazon Prime Video. Ten má ale i další kvality, kterými si můžete jeho cenu snadno vrátit, zvláště pokud často nakupujete přes Amazon, kde díky tomuto předplatnému máte v mnoha případech poštovné zdarma."

https://filmoz­routi.cz/clanek/20200422­02-hbo-max-ma-konecne-oficialni-datum-vydani-kdy-by-mohla-tato-sluzba-dorazit-i-k-nam/