Potřebuju potratit!

Dobrý den, potřebuji zaručenou radu jak potratit ,je mi 14 let a jsem absolutně v koncích nevím co dělat …doma to říct nemůžu … a ke gynekologovi také jít nemůžu protože mi nebylo ještě ani patnáct…kluk se na mě vykaslal nevím co dělat prosím o radu ..

Nejlepší odpověď
kenyrts

To jste celý vy 13–14 letí,všechno znáte do všeho se hrnete,všechno chcete hned mít a hned vyzkoušet,ale když přijde nějaký problém,tak jste podělaný až za ušima,tak se honem seber a koukej to vyřešit doma a potom u doktora.

Další odpovědi
okoun

Svěř se rodičům a potom běž k doktorovi.

Michal

Jdi k doktorovi.Ostatní jsou voloviny.Jde o zdraví.

Efík

Jestli přemýšlíš nad tím,jak si „pomoct"načerno-sama,tak zapomeň.Kdybys nechala e-mailovou adresu,mohla jsem ti poslat odpověď-radu soukromě. jestli chceš,ozvi se ty mě.V žádném případě nedělej nic, čím by sis mohla ublížit (léky, alkohol,jehli­ce,skákání po schodech apod.).Věř mi,že každá situace má řešení.Mám dvě dcery a vím o čem píšu.Takže-chceš-li ozvi se.
Evík
Doplňuji:
Je mi líto,že zklamu – v soukromé odpovědi neporadím "jak si odpomoct sama“.Spíš nabídnu pomoc -podanou ruku-pokud se nemůžeš svěřit doma-jsou i jiné instituce,které poradí a pomohou v tíživé situaci.Samozřejmě legální.Pracuji s mládeží i v dětském domově a vím,že někdy se na rodiče obrátit opravdu nelze.Neboj se kontaktovat lékaře, jakoukoli rodinnou poradnu,občanské sdružení,kurátora pro děti a mládež na odboru sociální péče u vašeho nebo i jiného úřadu.Pokud si nebudeš vědět rady na koho přesně se obrátit,ozvi se.Je nutné napsat do odpovědi svůj e-mail,jinak přijde z adresy odesílatele „odpovedi.cz“ a není kam ti napsat zpět.

panenka

určitě bys to probrat s rodiči měla kdyžtak s mamkou určitě.je to tvoje mama která by ti měla pomáhat a myslím si že aj když bude trochu nadávat pomůže ti

Džanička

Kenyrts má pravdu.V žádném případě nedělej nic sama,ani ze soukromé odpovědi,toto není legrace,riskuješ i to že už nikdy nebudeš mít děti,a pak budeš akorát litovat.Řekni to mamce,svět se přeci nezboří,nejsi první ani poslední,tohle zařídí jen odborník.Budeš muset říct i jméno přítele,ať ti dá část peněz na potrat,není to zrovna levné,a pokud od tebe utekl,tak za to nestojí..

adavo

Musím jen souhlasit s ostatníma, kdo jiný by ti mohl pomoci než rodiče, nedělej nic co by ti mohlo uškodit jsi mladinká a máš vše před sebou věř, že se ti uleví jen co se svěříš mamince.

Čarodějnice

Pana doktora nemůžeš vyloučit at chceš nebo nechceš.Některé testy jsou pouze předběžné a nemusí hned znamenat těhotenství.Z vlas­tní zkušenosti jsem matka tří dětí,trpěla jsem na cisty a těhotenský test mi ukázal pozitivníale gynekolog řekl že nejsem.A snad si nechceš zahrávat s vlastním zdravím.Když nemůžeš dítěti dát domov tak je plno rodin kdo mu ho dá.Ale to je ředčasné o tom psát.Svěř se matce chvíli je křik a potom se cesta vždy najde.Věř mi.