Jak přesvědčit rodiče, že potřebuju oblek?

Hoj,
potřebuju oblek… je jedno na co, ale prostě ho potřebuju, ale naši… „kupte mi oblek“… určitě vytáhnou peněženku a hurá nakupovat… takže prostě potřebuju vědět, jak je přemluvit, nějakou výmluvu nebo slib…
Doplňuji:
Tak mi dejte nějaký rozumný důvod… 🙂

Odpovědi
Quimby

Nejsnáze je přemluvíš rozumným důvodem, ale předpokládám, že ten jim říct nechceš.
To je pak těžký. Ani nám neřekneš na co ho potřebuješ?

anonym

Tak řekni rodičům, že tvoji vrstevníci oblek mají, jen ty seš porát jako blbeček, nemůžeš jít ani na koncert, ani na funus, ani na svatbu, prostě chudák největší – by to snad mohlo zabrat, jinak, zkus si zajít do hrabáku, jsou tam slušný kousky, vem si s sebou boty, které k obleku chceš mít, abys neměl kalhoty v luftě, nebo moc dlouhý

kelley

Řekl bych že to bude mnohem snadnější než je přesvědčit na koupi nového cool mobilu za deset táců 😉