ales12

Potřebuju k fotce ve skle LED stojánek?

Chci koupit známému na památku něco podobného: http://www.darky-andel.eu/fotky24367/fo­tos/_vyrd12_117INX-digital-plaketa.jpg jen mě mate, že všude k tomu nabízejí LED stojánek.....bude to ungovat i bez toho? bude to vidět?

Odpovědi
anonym

LED stojánek není zcela nutný, ale – fotka (nápis…) je ve skle (nebo plexi) vyroušena nebo ´vypálena´ laserem – a bez dobrého prosvícení hranolu (z hrany) nebude moc zřetelná.
Takže sice nikoli zrovna onen stojánek, ale nějaký vhodný světelný zdroj potřeba je.