danzel22

Naše maminka bude mít v únoru kulatiny a vůbec nevím, co jí koupit, poradíte mi?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Muffz

U nás se osvědčilo puzzle (2000 dílků) s fotkou celé rodiny. Maminky jsou nejlepší, jsou vděčné za každou blbost a stejně si nejvíce váží společných chvil s vámi.

Další odpovědi
Kepler

Nepíšeš kolikáté kulatiny a neznám její záliby. Univerzální by mohlo být třeba zakoupení nějakého wellness pobytu, nebo termální lázně.

Drap

Let balonem, popřípadě lázně, dovolenou, nebo jiný zážitek. Můžete pořídit i šperk, sportovní vybavení, nebo něco do domácnosti.

Rokio

To záleží na tom, jaké máš zájmy a jaké jsou tvé finanční možnosti.

Mezi univerzální dárky patří bonboniéra, knížka, ponožky a poukázka do obchodu. Do vhodných dárků pro ženy patří kupříkladu příspěvek do lázní, luxusní hřeben či šampón, předplatné na ženský časopis, drahý parfém apod.

anonym

absolutně nic nemůžeš zkazit když se úplně vykašleš na nějaké záliby, a koupíš obří kytici a popřeješ pevné zdraví. Chlapi mají tendenci podceňovat význam květin v takové chvíli, já popravdě řečeno taky bych nejradši koupil cokoliv jiného jen ne potrhanou flóru, přesto je má rada udělat právě to.

Hlavně se vyhni nakupování praktických věci pro domácnost, širokým obloukem …