Terezaterry

Potřebuji poradit, jsem na dně, nevím co mám dělat.

Ahoj všichni,
jsem holka, která potřebuje poradit a říct, zda je to normální. Před rokem jsem se seznámila s klukem, který je plnoletý. Jsem o 2roky mladší než on. Když jsme se seznámili, scházeli jsme se ve třech já, kamarádka a on. Všechno bylo v pohodě a psal mi na FB, že jsem skvělá holka, která umí vždy rozesmát a je se mnou zábava. Potom došlo k tomu, že ta kamarádka poštvala na mě jeho. Takže on se se mnou nebavil asi 3měsíce. Bylo to pro mě utrpení, ale co se dalo dělat. Potom byl říjen a já ho potkala na náměstí. Když mě viděl otočil se na mě a zeptal se, jestli bych šla s ním ven, řekla jsem ANO. Všechno bylo v pohodě a potom jsme se začali scházet víc. Začal mi říkat zlato, cukroušku, čumáčku atd. Když jsme spolu venku, osahává mě a chce po mě, abych ho políbila. Jenže já jsem nechtěla a když jsme se loučili, tak padla pusa. Nevím, zda je tohle normální když on je sakra zadaný!!! Co mám ted dělat? Asi 3 dny jsme si už nepsali a já nevím, jestli mu mám ted napsat (popřípadě co mu napsat). A já nevím jestli mě miluje a bojí se dát konec tý holce co je s ním ve vztahu, nebo mě má jako za náhradu, protože ta holka je celkem z daleka. Každopádně Děkuji za odpovědi. :)))
Doplňuji:
A já mám pocit, že jsem se sakra zamilovala. Stojí v tom akorát ona. :( Chci ho vidět, chci ho mít jen pro sebe. A děkuji za všechny odpovědi, doufám, že tich odpovědí bude více. :)

Nejlepší odpověď
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nyvf9B2QstY
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4midTpho­QA8

Další odpovědi
kapka

Řeknu ti to samý, co grifelka. Nezacinej si s ním. Věřím, ze jsi zamilovaná. Ale dokud on má jinou, nemyslí to s tebou zas tak vážně. A i kdyby byl nezadany, chtěj po klukovi vždycky důkazy, ze to myslí vážně. Nevíš kolik holek takhle najednou oblbuje. A ty to budeš myslet vážně a zůstanou ti nakonec jen oči pro pláč.
A jestli mi neveris, mám i druhou radu. Jdi do toho, užij si s ním pár hezkých chvilek, spal se, zklam se. Nejlepší škola života. U dalsiho kluka uz budeš sama od sebe opatrnější a naše rady nebudeš potřebovat. :)

Kelt

Pleteš si pojmy, určitě nejsi na dně. Máš co jíst, máš kde spát, dokonce máš ještě mobil i PC a určitě další věci. Srdci neporučíš. Pokud jsi zamilovaná, pak reaguješ podle citů a ne podle hlavy. Možná, tě miluje, ale co tvá kamarádka. Měla bys zjistit, zda to s tebou myslí vážně, zda chce mít tebe i ji, nebo se s ní rozchází atd. Jde o vztah tebe k němu a jeho k tobě, potom o vztah jeho ke tvé kamarádce a naopak a o vztah tebe a tvé kamarádky. Je on opravdu ten jediný, který je ti souzený? Co mu napsat? To ti neporadím, to musíš vycítit. A proč myslíš, že se tak chová? Líbí se ti to, nebo je ti to nepříjemné – líbání osahávání atd. Třeba mu jde o tvé tělo ne o tebe. U některých chlapů se tím zvyšuje sebevědomí s kolika ženami měli sex. Když tě chce, tak by se měl ozvat, ale třeba čeká na SMS od tebe. Možná se stydí. Tak se ozvi ty. Uvidiš, co se bude dít.

grifelka

Rozhodně si s ním nic nezačínej pokud je zadaný. Potom bys byla vždy TY ta špatná,protože jsi svedla zadaného. Měly by jste si to mezi sebou urovnat. Zda se máte/nemáte rádi. Zda vám stojí za to chození. Ale teď bych mu nepsala. Podle mě ji má pořád rád. Protože neumět se rozejít s holkou je srabácký. Nemůže mít 2,tak mu to řekni. Ať si vybere mezi tebou nebo jí. Hodně štěstí!! :)

ptáč

No tak zde je rada jasná. K tomu není potřeba školení o bezpečnosti práce ani rekvalifikace, ani znalosti náruživosti syrských vojáků. Škodná ti poškodila vztah. Od ní utíkej co to dá než to zopakuje. Ten kluk, jak popisuješ scházení, ti věří. Pusa by měla být samozřejmostí. Ne ledajaká pusa, ale políbení, jako sdělení, jako touha. To, že je zadaný, to nic neznamená. Hlavně ať jste spolu když vám kvete láska. Nic v životě není důležitějšího. Takže už nemusíš mentorovat, hloubat. Vždyť jak se to píše v Biblickém Novém zákoně?

Bez lásky nejsem nic!
_____________­________
Kdybych mluvil v jazycích lidí i andělů, bez lásky je to jen dunění zvonu, řinčení činelů. Kdybych uměl prorokovat, rozuměl všem tajemstvím, měl všechno poznání a víru, že bych i hory přenášel, bez lásky nejsem nic. Kdybych rozdal vše, co mám, kdybych dal i vlastní tělo, abych se proslavil, bez lásky je mi to k ničemu.
Láska je trpělivá, je laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje; není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy; všechno snáší, všemu věří, vždycky doufá, všechno vydrží.
Láska nikdy neskončí. Avšak proroctví – ta zaniknou, jazyky – ty umlknou, poznání – to pomine. Jen z části totiž poznáváme a jen z části prorokujeme; jakmile však přijde dokonalé, tehdy to částečné zanikne. Dokud jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, myslel jsem jako dítě, měl jsem dětské názory; když jsem však dospěl, s dětinskými věcmi jsem se rozloučil. Teď totiž vidíme jako v zrcadle, nejasně, ale potom tváří v tvář. Teď poznávám částečně, ale potom poznám plně, tak jako Bůh zná mě.
Do té doby nám zůstává víra, naděje a láska, tato trojice; ale největší z nich je láska.mluvil

Zdroj: http://onlineb21­.bible21.cz/bi­ble.php?kniha=1ko­rint

střevo

tak ty, místo abys mu jednu vlepila – si řekla ANO ?
dělááš si tu z náás sranduuu?

Hlada

Kamarád taky rád.
Kde je vystrčíno, tam je dovolíno.
Snaž se zdokonalit v plavání, aby tě kdejaká prkotina nestáhla na dno.