Honza Patek

POtřebuji poradit

Pracuji jako zednik a doplňkové práce ve stavebnictví na ŽL,ale práce z chladným počasím mizí…Potřebuji práci,ale nevím jak ji momentálně sehnat.Jak na to.

Diky
P.S Žatec a široké okolí.

Nejlepší odpověď
venkovan

V zimě je to problém. Snad se domluvit s technickými službami zda nepotřebují pomoc se zimní údržbou.
Potom nějaké inzeráty na brigády a když už se práce nesežene, tak alespoň ten čas využít na zvýšení kvalifikace, jinou odbornost apod.

Další odpovědi
michael69

Jedině práce v interiérech.Pokud máte zkušenosti s úpravami vnitřních omítek,montáží sádrokartonu,stav­bou příček,pokládání dlažby či kachliček atd.Zkuste dát inzerát ve Vašem regionu.Třeba někde na vývěsku.Také existuje portál AAA poptávka.

jendahun

Nejsem zedník,ale taky sezónní,už jsem živnost přerušil a jsem na pracáku.Moc toho nedostanu,ale aspoň nemusím platit zdravotní a sociální pojištění.Nějak musím přežít dva – tři měsíce,než se zase práce v lese rozjede.Hledám brigádu na internetu na všech možných serverech,ale předem říkám – je to bída.Seriózní práci neseženete,jenom letadlo a realitní makléře.Jako zedník by jste neměl myslím mít problém.Interiéry se dělají pořád.