Marunka2

Potřebuji koupit autoatlas. Máte nějaký tip na fakt dobrý nebo rozhodně nepoužitelný?

Potřebuji koupit co nejrychleji autoatlas, pokud možno teď přes víkend, tak bych chtěla od Vás poradit. Prosím, jestli máte s nějakým dobrým zkušenost, napište prosím co nejpřesnější název nebo popis, abych jej mohla snadno najít na internetu. Díky moc všem!

Odpovědi
Hlada

Doporučuju autoatlas 1 : 200000 z Karto­grafie Praha v kroužkové vazbě. Kroužková vazba je mnohem praktičtější, než knížka.

venkovan

Nekupoval bych autoatlas z roku 1990 a podobně. Jsou tam dnes již neznámá jména měst a obcí a občas tak schází i nějaká ta cesta.
Jinak na trhu je tolik autoatlasů, že si každý může vybrat dle libosti