annas

Potřebujete radu z oblasti počítače? Obraťte se na odborníka. Hlada dosáhl na stříbro. Připojíte se ke gratulaci?

Nejlepší odpověď
anonym

Hlado , me aby jste vysvetlil neco z pocitace , to by jste si musel vzit nejmene mesic dovolene … 🙂 . Tak co ? Berete ? 🙂
Blahopreji. -iv-
Doplňuji:
P.S. Manzela uz jsem si tu nasla , tak ted zvolim novou taktiku a budu hledat odborniky na pc ! 🙂

Další odpovědi
panenka

Gratuluji

anonym

Ano,ráda.Gratuluji!

iceT

S radostí posílám gratulai také.....

anonym

Jsem rád, že jsem mohl přispět také svou troškou do mlýna. Všiml jsem si už ráno, že chybí 19 palců a vzhledem k otevřenému profilu a tomu, že iv předala štafetu, jsem mohl pomoci jak jubilantovi, tak i gratulantce, která se lačně chopila šance po královně v pozadí.
P.S. Jen Deli si dnes malinko přidřímla. 🙂
Doplňuji:
Ad Deli, člověk nemusí cestovat tak daleko, při dnešním propojeném světě, stačí mít patřičné kontakty na velín kamerového systému ve tvé destinaci (případně postačí i kámoš na policii, který má kompetence si zjednat přístup).

rynek878

Velice rád se připojím ke gratulantům,myslím si a nejen já,že to stříbro je zasloužené.

kenyrts

opravdu zasloužená gratulace,díky za vše..

hanulka11

také moc gratuluji

Deli

Připojuji se ke gratulacím a přeji plno dalších dobrých otázek a odpovědí.

P.S.: Začínám mít pocit, že Dr.Axl mi kouká do oken, ano, vzhledem k tomu, že jsem ponocovala do 4 hodin, vstávala jsem v půl desáté 🙂
Doplňuji:
Ad Dr.Axl: U nás na vsi se zatím chystáme budovat kanalizaci, ne kamerový systém. Tak to abych čekala policejní kontrolu kdy vstávám i kdy chodím spát, ne? 🙂

ten který je

Přidávám se ke gratulaci a chci poděkovat za užitečné odpovědi.

dědapetr

Připojuji se ke gratulaci a teď ke zlatu.

Andělé

Také se přidávám ke gratulaci,opět vysloužené stříbro…jen tak dál a za vše děkuji 🙂

vagra

Přijměte i moji gratulaci

Michal Kole

gratuluji

Drap

Samozřejmě že též připojuji velkou gratulaci.

Hlada

Děkuji všem za gratulace. Potěšilo mě to, o příspěvku Kerberus jsem se ale dověděl až teď a tak reaguju se zpožděním. Děkuju také všem za ocenění mých příspěvků. Rád se tu podělím o své zkušenosti, protože totéž dělají ostatní. Poděkování si zaslouží i majitelé Odpovedi.cz za nápad, investice a provozování stránek. Ať se daří.

pokazdejinak

gratuluji :)

arygnoc

jejda, byl jsem na dovolené, přidávám se s gratulací dodatečně.

anonym

Ad Deli, možná jsi zapomněla, že existuje googl mapa měst, pak je GPS a v neposlední řadě armádní satelitní systém schopný přečíst SPZ. Můžeš mi tedy nějak logicky vysvětlit, jak jsem mohl dnes věděl jak vstáváš?

Deli

Napsala jsem to z legrace, poznamenal jsi, že „Deli dnes nějak zaspala“ – a jelikož opravdu ano, tak jsem to vzala doslovně a zasmála se tomu. To je celé.
Že by někoho tak moc zajímalo, kdy vstávám, aby to složitě zjišťoval, to fakt pochybuju.
Nejvíc to zajímá naši kočku, která poté, co vstanu, dostává mlíčko – takže dnes už netrpělivě čekala na svou snídani.

anonym

A to jsem ještě nejmenoval nejstarší komunikační kanál, sice zvědavé a ukecané sousedy na mobilu.

Deli

Tak těm zvědavým sousedům na mobilu bych věřila nejvíc 🙂

anonym

Jasňačka byla to jen prča, ale aspoň oceň můj prozíravý a intuitivní odhad.
A kromě toho jsme trochu mohli vzbudit dohady některých místních madam, které si už určitě domýšlejí, že to vím asi jen díky tomu, že jsem po ránu kradmo vyskakoval z tvých oken tam vzadu do zahrady (jaks mi přece říkala, že si mám dát majzla na tu starou jabloň).

Deli

Ne, to není odhad, to je šestý smysl!
A myslím, že není třeba mlžit, když všichni dobře víme, že nejde o jabloň, ale o hrušku. 😉

anonym

Tak ja jsem tu za debilku .. verna az za tu jablon a vy si tady klidne koketujete . ! 🙂
P.S. Deli , my si budeme muset koupit novy diar extra na Dr. 🙂
Aby jsme ho pak nechtely obe v jeden den.
🙂 -iv-

Deli

  • iv-, že mě to nenapadlo dřív, on se nespletl, ani nemlžil, že? Tu jabloň máš pod okny Ty, že?!?

Ten diář asi budeme muset pořídit jemu!
🙂

anonym

Ne ne , Deli , ja tam tresnicku ! 🙂
Jen jestli on nas nepojmenovava podle tech starejch stromu !! 🙂
Napisu ti tajemstvi : Poslala jsem Dr. fotku a uz se neozyva. 🙂

  • iv-

Deli

Taky mu pošlu, třeba tuhle:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­69/nadap072710982­850231.jpg

anonym

Deli , tak ted nemam sanci uz vubec. ! Jste mnohem , ale mnohem hezci nez ja !! ;-( -iv-

Deli

Tak to jste mne, milá -iv-, uklidnila 🙂

anonym

Ale, snoubi, to od tebe není vůbec pěkný, takhle mne demaskovat, když už to s Deli vypadalo docela slibně.
Stejně mám ještě pořád co dohánět těch tvých 7 ženichů. Babička ze Stádlce u Opařan mi říkala, ať si ještě stihnu užít, než za mnou zapadne klec manželství.

anonym

:-O Tak to aby jsme se vzali co nejdrive !! 🙂