Avatar uživatele
annas

Potřebujete radu z oblasti počítače? Obraťte se na odborníka. Hlada dosáhl na stříbro. Připojíte se ke gratulaci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 16Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, vagra, rynek878, iceT, Andělé, johana 56, Syd, dědapetr, anonym, Hlada, Deli, fcoop, anonym, Pájo, Sarrow před 4589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hlado , me aby jste vysvetlil neco z pocitace , to by jste si musel vzit nejmene mesic dovolene … 🙂 . Tak co ? Berete ? 🙂
Blahopreji. -iv-
Doplňuji:
P.S. Manzela uz jsem si tu nasla , tak ted zvolim novou taktiku a budu hledat odborniky na pc ! 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Gratuluji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,ráda.Gratuluji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

S radostí posílám gratulai také.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem rád, že jsem mohl přispět také svou troškou do mlýna. Všiml jsem si už ráno, že chybí 19 palců a vzhledem k otevřenému profilu a tomu, že iv předala štafetu, jsem mohl pomoci jak jubilantovi, tak i gratulantce, která se lačně chopila šance po královně v pozadí.
P.S. Jen Deli si dnes malinko přidřímla. 🙂
Doplňuji:
Ad Deli, člověk nemusí cestovat tak daleko, při dnešním propojeném světě, stačí mít patřičné kontakty na velín kamerového systému ve tvé destinaci (případně postačí i kámoš na policii, který má kompetence si zjednat přístup).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Velice rád se připojím ke gratulantům,myslím si a nejen já,že to stříbro je zasloužené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

opravdu zasloužená gratulace,díky za vše..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

také moc gratuluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Připojuji se ke gratulacím a přeji plno dalších dobrých otázek a odpovědí.

P.S.: Začínám mít pocit, že Dr.Axl mi kouká do oken, ano, vzhledem k tomu, že jsem ponocovala do 4 hodin, vstávala jsem v půl desáté 🙂
Doplňuji:
Ad Dr.Axl: U nás na vsi se zatím chystáme budovat kanalizaci, ne kamerový systém. Tak to abych čekala policejní kontrolu kdy vstávám i kdy chodím spát, ne? 🙂

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Přidávám se ke gratulaci a chci poděkovat za užitečné odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Připojuji se ke gratulaci a teď ke zlatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Také se přidávám ke gratulaci,opět vysloužené stříbro…jen tak dál a za vše děkuji 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Přijměte i moji gratulaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

gratuluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě že též připojuji velkou gratulaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Děkuji všem za gratulace. Potěšilo mě to, o příspěvku Kerberus jsem se ale dověděl až teď a tak reaguju se zpožděním. Děkuju také všem za ocenění mých příspěvků. Rád se tu podělím o své zkušenosti, protože totéž dělají ostatní. Poděkování si zaslouží i majitelé Odpovedi.cz za nápad, investice a provozování stránek. Ať se daří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

gratuluji :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jejda, byl jsem na dovolené, přidávám se s gratulací dodatečně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad Deli, možná jsi zapomněla, že existuje googl mapa měst, pak je GPS a v neposlední řadě armádní satelitní systém schopný přečíst SPZ. Můžeš mi tedy nějak logicky vysvětlit, jak jsem mohl dnes věděl jak vstáváš?

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Napsala jsem to z legrace, poznamenal jsi, že „Deli dnes nějak zaspala“ – a jelikož opravdu ano, tak jsem to vzala doslovně a zasmála se tomu. To je celé.
Že by někoho tak moc zajímalo, kdy vstávám, aby to složitě zjišťoval, to fakt pochybuju.
Nejvíc to zajímá naši kočku, která poté, co vstanu, dostává mlíčko – takže dnes už netrpělivě čekala na svou snídani.

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A to jsem ještě nejmenoval nejstarší komunikační kanál, sice zvědavé a ukecané sousedy na mobilu.

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Tak těm zvědavým sousedům na mobilu bych věřila nejvíc 🙂

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jasňačka byla to jen prča, ale aspoň oceň můj prozíravý a intuitivní odhad.
A kromě toho jsme trochu mohli vzbudit dohady některých místních madam, které si už určitě domýšlejí, že to vím asi jen díky tomu, že jsem po ránu kradmo vyskakoval z tvých oken tam vzadu do zahrady (jaks mi přece říkala, že si mám dát majzla na tu starou jabloň).

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Ne, to není odhad, to je šestý smysl!
A myslím, že není třeba mlžit, když všichni dobře víme, že nejde o jabloň, ale o hrušku. 😉

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak ja jsem tu za debilku .. verna az za tu jablon a vy si tady klidne koketujete . ! 🙂
P.S. Deli , my si budeme muset koupit novy diar extra na Dr. 🙂
Aby jsme ho pak nechtely obe v jeden den.
🙂 -iv-

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

  • iv-, že mě to nenapadlo dřív, on se nespletl, ani nemlžil, že? Tu jabloň máš pod okny Ty, že?!?

Ten diář asi budeme muset pořídit jemu!
🙂

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ne ne , Deli , ja tam tresnicku ! 🙂
Jen jestli on nas nepojmenovava podle tech starejch stromu !! 🙂
Napisu ti tajemstvi : Poslala jsem Dr. fotku a uz se neozyva. 🙂

  • iv-

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Taky mu pošlu, třeba tuhle:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­69/nadap072710982­850231.jpg

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Deli , tak ted nemam sanci uz vubec. ! Jste mnohem , ale mnohem hezci nez ja !! ;-( -iv-

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Tak to jste mne, milá -iv-, uklidnila 🙂

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale, snoubi, to od tebe není vůbec pěkný, takhle mne demaskovat, když už to s Deli vypadalo docela slibně.
Stejně mám ještě pořád co dohánět těch tvých 7 ženichů. Babička ze Stádlce u Opařan mi říkala, ať si ještě stihnu užít, než za mnou zapadne klec manželství.

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:-O Tak to aby jsme se vzali co nejdrive !! 🙂

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek