jirka F

Potřebuje se k placení netflixu elektronické bankovnictví nebo posílají složenky?

Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
dust8

První měsíc je zdarma, ale jen po zadání kreditních údajů z kreditní karty. Takže můžeš vyzkoušet třeba o den méně než to vychází na měsíc a pak to zrušit a pokud jsi spokojený, tak ti to bude měsíčně strhávat poplatek dle zvoleného tarifu. Jde o kvalitu zobrazení. Osobně si už pár měsíců platím maximální kvalitu a jsem velmi spokojen. Filmů a seriálů je tam tolik, že člověk nemá ani šanci to všechno shlédnout. ;D

jirka F

Moje kreditní karta bohužel neumožnuje prý mezinárodní transakce.

Arne1

Tak nepoužívej kreditku ale debetku.

Edison

Nermělo by jít o mezinárodní transakce, ale o platbu přes internet.