autacek

Potřebuje někdo ze zdejších uživatelů nakoupit?

Nejlepší odpověď
zjentek

To je zas otázka hodna IM klienta… Jako třeba mně by se to hodilo bo bych nemusel zvedat zadek od kompu, no… (;

Další odpovědi
Drap

Ano, přines mě dva rohlíky

Rokio

Naše rodina zatím ne. Máme dost zásob.

Kelt

Včera jsme s manželkou byli nakoupit, ale já si půjdu koupit něco pro sebe, protože mám v neděli ranní směnu. Obchod mám 10 minut od domu a spojím to s pohybem. Stejně sedím u PC koukám na filmy.

Mc Merkurion

… ne, v nákupech se střídáme, ale již několik desetiletí s manželkou, a i teď nejni problém, před chvilou sem se vrátil z mekáče …

Arne1

JO. Myčce došla sůl. Dnes jsem zaspal, snad si zítra přivstanu

Kryšpín

Rád bych pomohl v okolí, ovšem nemám právo podle zákona zjistit zda dotyčný není přenášečem.

zjentek

Kelte a manželka včera nebyla svolná koupit ti sváču do roboty? (;(;

Mc Merkurion

… nejni nad čerstvej rohlík, nemám rád večer od rána, natož od včera …