Avatar uživatele
klaraholec

Potřebovala bych poradit s výběrem hrnců. Mátě nějaký odzkoušený?

Minulý týden byl opravdu špatný. Znáte to.. když to jde z kopce tak pořádně :D
Nejdřív se nám rozbil záchod. Den na to jsem s dcerou vařila večeři a ukazovala jsem jí jak správně nakrájet cibuli atd. a zapomněli jsme na hrnec :D a už je nepoužitelný.. Upřímně už ani nevím jakou značku kupovat. Nemáte někdo nějaký vyzkoušený?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? EKSOT123 před 1973 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Na hrnci až tak nezáleží. Důležitější je jeho obsah a šikovnost kuchařky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Mám pár hrnců ze staré litinové smaltované sady
Sfinx z Českých Budějovic, jeden nerezový hrnec
a jeden nerezový rendlík. Bohatě s tím vystačím.

Cibulku dělám v pánvi, pak ji přendám do hrnce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Kupte si „automatický elektrický tlakový hrnec“. Neuvádím záměrně typ, vzhledem k napadení a smazání za „nekalou reklamu“.:-)
Možno hledat na netu pod tímto titulem.
A nestane se, aby se Vám při jiné činnosti něco spálilo. Vaří bezpečně, rychle, sám, bez vypouštění páry a nutné regulace a i s možností odložení vaření.
Jeho cena, u levnějších, se pohybuje od 1800.- do 3600,– Kč a pokus srovnáš s obyčejnými „tlakáči“ není to ani o moc víc a má nesrovnatelně lepší v\užití.
Před cca půl rokem se mi jej podařilo koupit , pro rodiny mých dětí, v Hypernově i za 1200,– Kč. „Nemá to chybu“! Pokud mi nevěříte, přečtěte recenze na Heuréce.
A pokud by jste chtěla více informací, napište.
Mohu poslat, od určitého, i podrobný manuál s popisem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mám pár kousků z Ikea a dobrý.
Jinak i Cook. Ale na internetu se nic moc neukazuje, tak přes prodejce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolakpp

Zdravím, tyhle nepříjemnosti znám.. taky už se mi to párkrát stalo a neni to nic příjemného. Pokud jde o hrnec tak doma používám tento https://www.ro­yaltyline.cz/hrnce-s-mramorovym-povrchem-2/hrnec-s-mramorovym-povrchem-rl-gs24m-o-objemu-3-5-litru-s-prumerem-24-cm/
Mohu ti ho doporučit.. je to podle mě taková průměrná cena s jsem sním už delší dobu spokojena. Ale pokud de o hrnec tak to zase taková věda není.. hlavní je ho nespálit na plotně :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek