klaraholec

Potřebovala bych poradit s výběrem hrnců. Mátě nějaký odzkoušený?

Minulý týden byl opravdu špatný. Znáte to.. když to jde z kopce tak pořádně :D
Nejdřív se nám rozbil záchod. Den na to jsem s dcerou vařila večeři a ukazovala jsem jí jak správně nakrájet cibuli atd. a zapomněli jsme na hrnec :D a už je nepoužitelný.. Upřímně už ani nevím jakou značku kupovat. Nemáte někdo nějaký vyzkoušený?

Odpovědi
dudu

Na hrnci až tak nezáleží. Důležitější je jeho obsah a šikovnost kuchařky.

ivzez

Mám pár hrnců ze staré litinové smaltované sady
Sfinx z Českých Budějovic, jeden nerezový hrnec
a jeden nerezový rendlík. Bohatě s tím vystačím.

Cibulku dělám v pánvi, pak ji přendám do hrnce.

Jiří Bohumil

Kupte si „automatický elektrický tlakový hrnec“. Neuvádím záměrně typ, vzhledem k napadení a smazání za „nekalou reklamu“.:-)
Možno hledat na netu pod tímto titulem.
A nestane se, aby se Vám při jiné činnosti něco spálilo. Vaří bezpečně, rychle, sám, bez vypouštění páry a nutné regulace a i s možností odložení vaření.
Jeho cena, u levnějších, se pohybuje od 1800.- do 3600,– Kč a pokus srovnáš s obyčejnými „tlakáči“ není to ani o moc víc a má nesrovnatelně lepší v\užití.
Před cca půl rokem se mi jej podařilo koupit , pro rodiny mých dětí, v Hypernově i za 1200,– Kč. „Nemá to chybu“! Pokud mi nevěříte, přečtěte recenze na Heuréce.
A pokud by jste chtěla více informací, napište.
Mohu poslat, od určitého, i podrobný manuál s popisem.

nyjono

Mám pár kousků z Ikea a dobrý.
Jinak i Cook. Ale na internetu se nic moc neukazuje, tak přes prodejce.

nikolakpp

Zdravím, tyhle nepříjemnosti znám.. taky už se mi to párkrát stalo a neni to nic příjemného. Pokud jde o hrnec tak doma používám tento https://www.ro­yaltyline.cz/hrnce-s-mramorovym-povrchem-2/hrnec-s-mramorovym-povrchem-rl-gs24m-o-objemu-3-5-litru-s-prumerem-24-cm/
Mohu ti ho doporučit.. je to podle mě taková průměrná cena s jsem sním už delší dobu spokojena. Ale pokud de o hrnec tak to zase taková věda není.. hlavní je ho nespálit na plotně :D