Monigue

Potčebuji cestovní pas,když chci jet na Kanáry nebo Ibizu?

Dobrý den,mám problém,s kamarákou jsme chtěly letět last minute do Egypta,ale včera jsem přišla na to,že mám prošlý pas a do pátku mi ho asi neudělají :( Nevíte jestli na kanáry nebo Ibizu mohu pouze s občankou?a kam se chystáte na dovolenou vy?Děkuji

Odpovědi
hanulka11

stačí OP

hanny 2

Ano,stačí OP.Ještě doplním informaci ohledně Egypta -i kdyby Ti pas do pátku udělali,stejně by Tě do Egypta nepustili,tam totiž platí,že platnost pasu musí být ještě půl roku od návštěvy této země.Takže by tam pár dní chybělo.Rychlopasy mají platnost jen půl roku a ode dne ,kdy ho vydají – do odletu – určitě pár dní uplyne.Nedávno o tom mluvil Tomio Okamura.

venkovan

Pas určitě a poměr k bokům by měl být 0,6:1. Jinak oči mužů víc zabloudí po jiných pasech.