dust8

Pošta zdražuje posílání dopisů i balíků. Zajímá to někoho, když se používají často jiné služby jako Zásilkovna?

Nejlepší odpověď
da ny

Určitě zajímá.
Vše se prostřednictvím Zásilkovny (PPL, GLS aj.) poslat/doručit nedá.
Ale pro mnohé z těch, kteří služby České pošty používají, jejich ceny nijak zvlášť „nemačkají“. ;) Hodí to do nákladů a služby/zboží zdraží také.

Další odpovědi
mvk

Já mám s Českou poštou stejnou nebo lepší zkušenost než se zásilkovnou. Vlastně když si mohu v e-shopu vybrat, tak zvolím Českou poštu.

Ametyst

Všimla jsem si, že čím menší vesnička, tím lépe a spolehlivější jsou služby České pošty. Jako i u nás. Jiné doručovací služby se někdy ani nesnaží najít adresáta, mají strašně naspěch. Slyším stále stížnosti přátel z krajských měst na lajdáckost České pošty. Je mi to líto. Doručovatel hodil do schránky oznámení o zásilce, adresát prý nebyl k zastižení, i když byl lockdown.