ten který je

I když se jedná o skupinu vystupující převážně v 70. letech

Poslouchám rockovou muziku,ale skupina ABBA pro mne představuje kvalitní pop.Když zazní v rádiu,rád si jí poslechnu.Je zajímavé že po více než 30 letech dokáže oslovit i mladou generaci lidí.

Mousinek

Ne, neposlouchám ji

Jen v rádiu ale to se asi nepočítá

Michal Kole

Ne, neposlouchám ji

Znám jen jednu píseň mama mia a moc se mi nelíbí

dagry

Ne, neposlouchám ji

Pomóc, ikdyž mi není 20, ale jak ji slyším v rádiu na Frekvenci 1 OKAMŽITĚ přepínám. To samé s Quennama. A tp jsem Fredieho „žrala“. Ve své době byli všichni dobří, ale proč je poslouchat teď?? Nechápu. Trapárna.

venkovan

I když se jedná o skupinu vystupující převážně v 70. letech

Ano, ale nemusím jí denně slyšet několikrát z reklamy.
Ta hudba pro určité chvíle má svůj půvab. Stejně tak si podle nálady poslechnu i jinou hudbu včetně vážné.

Aším

Ano, poslouchám ji téměř denně

Podle této skupiny byl natočen film mamma mia který se mi pořád líbí a poslouchám ho.