Sůwa

Poslechnete si přáníčko skoro jako ze „záhrobí“ ?

Hlavně prosím vydržte do konce: http://letecka­posta.cz/635840520
Doplňuji:
Mne hlavně překvapil ten hlas staršího chlapa, já podvědomně čekala kluka. Jenže pak jsem v zrcadle taky neviděla holku, ale bábu. Možná někdo z nás má mladší duši, než je jeho kalendářní věk ☺. Určitě všechna přání vyřídím, bude mít radost.

Nejlepší odpověď
Drap

Skvělé ! Tobě, barbakanovi i všem ostatním pohodové svátky vánoční

Další odpovědi
annas

Nečekané, neobvyklé .. Všechno – co je nové, způsobuje největší překvapení., tedy i toto přáníčko…

led

Prajem veselé prežitie sviatkov vám aj barbakanovi „zo záhrobia odpovědí“

PS
Ja som tiež dostala dnes zaujímavé prianie k sviatkom od nemenovaného neprispôsobivého zlatého užívateľa – dúfam, že tiež zo záhrobia odpovědí – (neodolala som sa vám s tým nevhodným pozdravom zdôveriť). Snáď pochopí, že toto sa nerobí!
To vaše je nepomerne krajšie,

briketka10

též mi napsal, ale já neumím s leteckou poštou
zacházet je dobře, že Ty ano a zaznělo jeho přání..

Illines

Pekne!Preji krasne vanocni svatky ,tobe a barbakanovi.

hanny 2

Moudrá slova...... – barbakan má moc příjemný hlas i projev,mohl by vyprávět pohádky......­.krásné sváteční dny přeji jemu a všem ostatním!

Damiana

Přání mi bohužel nejde spustit, ale nějak mi „došlo“, že bude od barbakana. Alespoň si můžu domýšlet co pěkného asi „nadělil“:-)
Každopádně – vyřiď mu i tak díky za přání a vše nej i ode mne.

Kamionacka09

Ty jo koukam a taky se pripojuji a zdravim

anonym

Krasn eprani .. krasne " prekvapeni " , prijemny hlas … diky. :)

  • iv-

briketka10

Damiano, taky mi nešlo spustit, když mě požádal Barbakan,
ať vložím toto pomocí pošty sem s kterou jak jsem napsala
neumím zacházet.. pak jsem zkusila Media Player přehrávač
a už to šlo ☺

Jikra

Vážený -barbakane- to jsou zlatý slova, člověče. Děkuji Ti za ně.

manon

Hezké svátky, barbakane, hezké svátky Sůwo :)

annas

Chtěla jsem psát do diskuze …

annas

Klikla jsem, takže píši na etapy. Děkuji a přeji všem jen to dobré …