panxnotdead

posilování

Ahoj, jenom bych se chtěl zeptat jestli mám nejprve přibrat a pak posilovat nebo zároveň.. a co by bylo nejlepší jíst?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych chodila do posilovny-když už- kvůli hubnutí nebo kondici. Nechápu proč lidi lezou do posilky,kde v umělém světle,při hukotu všech těch erkondejšnů, při pití těch správných nápojů a ve správné společnosti chtějí modelovat tělo. Uznávám pouze kologathii.

Další odpovědi
huxa

posiluj, posiluj, posiluj. a přitom si místo normální, americké stravy dávej hlavně bílkoviny (sýry, nejlépe kotyč a syrečky, dále různé jogurty, kefírové a acidofilní mléka, protejnové nápoje, …) a hlavně, co nejméně sacharidů! nezapomínej, že i brambory jsou jen cukry, takže co nejvíce vynechávat přílohy (to neznamená, že bys je neměl jest, ale přílohy by měli zabírat 30% z taléřka)