df

Posíláte zboží na paletách? Která přepravní společnost přepravuje palety za nejlepší cenu?

Děkuji za hodnotné odpovědi.

A už mně nějaký závistivec nahlásil otázku. Pokud ho moje otázka pohoršuje,tak ten člověk rozhodně není v celkové pohodě. Bude to nějaký mrzout.

Odpovědi
Edison

Průzkum trhu služeb si musíš udělat sám. Liší se to od hmotnosti, destinace a rychlosti. Každý je lepčí na něco jiného.

Hufnágl

Top-trans je rychlý a levný.

dudu

Koukám, že zjentek má už tradičně ten „správný názor“, jasně vidí a řízně odsoudil chyby druhých. Ovšem při větší objektivitě by mohl dospět k poznání, že tvůj dotaz odporuje zásadám a kodexu uživatele neboť vyžaduje informaci, která má charakter reklamy. Navíc se zcela odchyluje od poslání těchto stránek a sice pobavit a poučit.

zjentek

Dudu tak byl's to ty! No já to tušil a jako obvykle se nemýlil.

zjentek

NIKDY neodsuzuji chyby druhých, to už bys mohl mít vypozorováno. Odsoudil jsem CHYBU MAZALA. A to je rozdíl. Mazal není ani druhý, ani třetí, čtvrtý, osmý, stý… Nejprve jsou zde v řadě uživatelé – slušní, znalí, neznalí, podivínští, nejistí, sympatičtí i egoističtí, za nimi tisíce dalších, pak nic, dlouho nic, kupy hnoje, zase nic a až pak tam někde vzadu je zhrbený, totiž charakterem pokřivený mazal. Nebuď naivní, jaký druhý? Tys tady viděl nějakého druhého ty reklamo? A fčil mudruj, ááááááááá D;D;D;

zjentek

Oprava: A fčil mudruj ty zakázaná reklamo, ááááááááááááá? D;D;D; O;O;O;

dudu

Pokud mě paměť neklame, tak na rozdíl ode mne jsi docela nedávno tzv. mazal ty, hošánku! A také ty jsi jeden ze skupinky narcistů, kteří tyto stránky mění v obyčejnou drbárnu. Je škoda, že záblesk inteligence se u tebe objevuje jen když máš hladinku!

zjentek

Pro tebe platí, co uvádím níže o provokaci.

V životě jsem nic nesmazal, natož pak nakreslil! Že tě huba neboli…

„Narcismus- univerzální lidská vlastnost projevující se snahou o dosažení PŘIMĚŘENÉ sebeúcty a sebelásky.“ TVL tak to beru raději, než s tebou patřit do skupinky omnipotentních. Dej si čouda. Dýmeček jako z parníčku na Nilu to asi nebude, ale taky se uleví!

dudu

Kdy už konečně prohlédneš!
Narcismus nebo také narcisismus charakterizuje v běžné řeči člověka s přehnaným obdivem sám k sobě, s arogantním vystupováním a nedostatkem pochopení pro druhé, které chápe jen jako nástroje pro vlastní cíle. V patologickém kontextu se jedná o narcistickou poruchu osobnosti (anglicky narcissistic personality disorder (NPD)) – jev, kterým se zabývá klinická psychologie. Narcismus se dá léčit psychologickou terapií a v krajních případech je někdy nutná i hospitalizace postiženého.
Zdroj: Wiki..

zjentek

Uklidni se, já žádný cíle nemám. Vezmi prášeček a mrkni, jestli v tvých investičních fondech vše v pořádku. Máš tady totiž NEBEZPEČNOU KONKURENCI – Rokia!!! Tedy pokud nejsi jeho tatík. Nebo dědouš/duduouš. Což trkne každýho po prostým checku vašich profilů.

dudu

No konečně jsi mě odhalil. To ti to ale trvalo ty náš malý Scherlocku.

zjentek

Jo a nemáme tady rádi provokatéry, clear?

zjentek

Hihi…

zjentek

(;