Avatar uživatele
df

Posíláte zboží na paletách? Která přepravní společnost přepravuje palety za nejlepší cenu?

Děkuji za hodnotné odpovědi.

A už mně nějaký závistivec nahlásil otázku. Pokud ho moje otázka pohoršuje,tak ten člověk rozhodně není v celkové pohodě. Bude to nějaký mrzout.

Upravil/a: df

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1509 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Průzkum trhu služeb si musíš udělat sám. Liší se to od hmotnosti, destinace a rychlosti. Každý je lepčí na něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Top-trans je rychlý a levný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Koukám, že zjentek má už tradičně ten „správný názor“, jasně vidí a řízně odsoudil chyby druhých. Ovšem při větší objektivitě by mohl dospět k poznání, že tvůj dotaz odporuje zásadám a kodexu uživatele neboť vyžaduje informaci, která má charakter reklamy. Navíc se zcela odchyluje od poslání těchto stránek a sice pobavit a poučit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Dudu tak byl's to ty! No já to tušil a jako obvykle se nemýlil.

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

NIKDY neodsuzuji chyby druhých, to už bys mohl mít vypozorováno. Odsoudil jsem CHYBU MAZALA. A to je rozdíl. Mazal není ani druhý, ani třetí, čtvrtý, osmý, stý… Nejprve jsou zde v řadě uživatelé – slušní, znalí, neznalí, podivínští, nejistí, sympatičtí i egoističtí, za nimi tisíce dalších, pak nic, dlouho nic, kupy hnoje, zase nic a až pak tam někde vzadu je zhrbený, totiž charakterem pokřivený mazal. Nebuď naivní, jaký druhý? Tys tady viděl nějakého druhého ty reklamo? A fčil mudruj, ááááááááá D;D;D;

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Oprava: A fčil mudruj ty zakázaná reklamo, ááááááááááááá? D;D;D; O;O;O;

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Pokud mě paměť neklame, tak na rozdíl ode mne jsi docela nedávno tzv. mazal ty, hošánku! A také ty jsi jeden ze skupinky narcistů, kteří tyto stránky mění v obyčejnou drbárnu. Je škoda, že záblesk inteligence se u tebe objevuje jen když máš hladinku!

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Pro tebe platí, co uvádím níže o provokaci.

V životě jsem nic nesmazal, natož pak nakreslil! Že tě huba neboli…

„Narcismus- univerzální lidská vlastnost projevující se snahou o dosažení PŘIMĚŘENÉ sebeúcty a sebelásky.“ TVL tak to beru raději, než s tebou patřit do skupinky omnipotentních. Dej si čouda. Dýmeček jako z parníčku na Nilu to asi nebude, ale taky se uleví!

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Kdy už konečně prohlédneš!
Narcismus nebo také narcisismus charakterizuje v běžné řeči člověka s přehnaným obdivem sám k sobě, s arogantním vystupováním a nedostatkem pochopení pro druhé, které chápe jen jako nástroje pro vlastní cíle. V patologickém kontextu se jedná o narcistickou poruchu osobnosti (anglicky narcissistic personality disorder (NPD)) – jev, kterým se zabývá klinická psychologie. Narcismus se dá léčit psychologickou terapií a v krajních případech je někdy nutná i hospitalizace postiženého.
Zdroj: Wiki..

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Uklidni se, já žádný cíle nemám. Vezmi prášeček a mrkni, jestli v tvých investičních fondech vše v pořádku. Máš tady totiž NEBEZPEČNOU KONKURENCI – Rokia!!! Tedy pokud nejsi jeho tatík. Nebo dědouš/duduouš. Což trkne každýho po prostým checku vašich profilů.

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

No konečně jsi mě odhalil. To ti to ale trvalo ty náš malý Scherlocku.

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo a nemáme tady rádi provokatéry, clear?

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Hihi…

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

(;

před 1508 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek