Avatar uživatele
anonym

Porušujeme co se dá?

žiju v takové zvláštní vesnici kde porušujeme co se dá.U nás v obci je zakázáno pálit trávu,nikdo si stím hlavu neláme a táboráků je čím dál víc,proč by jsme mněli brát ohled na alergiky.Každý sosed má vjezd do garáže,přesto někteří parkují na chodníku,vždyt to auto můžete obejít,co na tom že přes auto nevidíte do silnice jestli něco nejede,a co takhle mamča s kočárkem? má kočárek šoupnout do silnice nebo zazvonit na souseda at si přeparkuje,kdyby to bylo jedno auto na jednom chodníku,ale je jich kolikrát za sebou i šest.tak mně napadá otázka kdypak dostaneme rozum a jestli je šance že se ještě staneme ohleduplnými lidmi
Doplňuji:
možná za to může výchova,ale dospělý člověk by i bez výchovy mněl vědět co je správné a co ne

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, Miroslavst, Jahoda, lorja, anonym před 5036 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Všechno je jen a jen o výchově.Těžko hledat nápravu v člověku který je dospělý ale blbě vychován.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Určitě tu městskou,ale jestli jsou tam taky ,,mimo" pravidla,tak státní.U nás městská taky nefunguje.Celý den je nevidíte a když se volají k nějaké výtržnosti,tak obvykle jezdí až za půl hodiny,když už je po všem.A to,že se zdaleka nedodržují žádná pravidla,tak to je v našem městě taky běžné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Presne preto sú niektoré zákony, ak človek nevie sám od seba, tak sa mu to nariadi a prípadne trestá.
Nielen Já, (potom dlho nič) …myslieť treba nielen na seba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Doplnění tvé otázky mne opravdu pobavilo.
Někdy naopak ani výchova nestačí na některé sebestřetné egoisty a sobce. Potřebovali by nejspíš trochu praktikovat muslimské hrdelní a fyzické tresty například z Iránu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Souhlasím s tím který je.Snad jen dodám že když nepomáhá standartní řešení tak máme městskou nebo státní policii.A to není o práskačství ale zavánní to anarchií.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Snad ale nemusime byt slusne vychovani,abychom vedeli,co smime a co ne?To je uplne stejne,jako s tim,ze kazdy pejskar,by si mel po svem milackovi uklidit tu hromadku,ale on si kazdy rekne:vsak kdyz to nedejaji jini,tak proc bych mel ja.
A jsou i jine priklady.
Dnes je proste pohodli na prvnim miste,a ostatni at se treba p.....u.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Vy žijete v Česku,že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Porušuje se i jinde.Na malém městě nebo vesnici je to víc vidět.A tresty? Starosta je švagr výtržníka a nechce si to v rodině rozházet.Policista zase chodí s provinilcem po službě na pivo.Tak se raději netrestá nikdo za nic.Pro jistotu a pro "dobré " sousedské vztahy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek