pavelvodicka

Pořídili byste si topinkovač, který má automatickou ochranu proti spálení topinek?

Doplňuji:
Pracuji na vývoji takového řešení. Před uvedením do výroby by se muselo testovat, jaké úrovně opečení jsou dosahovány a podle toho naprogramovat elektroniku, ovládající regulaci ohřívání včetně pozvolného snižování tepelného výkonu v posledních vteřinách před vypnutím. Zájemci o spolupráci mě mohou kontaktovat, nabízím podíl na zisku z kolektivního vývoje konečného produktu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Kdyby to fungovalo, určitě. Občas topinku připeču, i když ji hlídám. Kupuji různé druhy chleba, někdy ukrojím silnější krajíc, jindy je chléb starší – rozdílná doba opékání.

Další odpovědi
fcoop

Ne

Ani náhodou – přičmoudlá topinka chutná nejlépe.
Čím je černější,tím je zdravější.

quentos

Ano

V podstatě už takový existuje, něco podobného mám. Není to však ještě zdaleka dokonalé. Pojistka občas „ze strachu“, aby se chleba nepřipálil, ho vyhodí nedopečený.

IK

Ano

Pokud nějaký, tak aby něco ten další krám uměl.
Zase záleží jak by to bylo přesné. Pokud by se vypnul z opatrnosti dřív, než je moje oblíbená míra opečení, tak to nemá význam.
Poslední dobou mám pocit že se vyplatí nekupovat nic, přesto bych byla ráda, kdyby moji zapomnětlivost něco jistilo. Asi by byla optimální možnost dobu opékání regulovat a pojistku proti spálení také vypnout.

hanulka11

Možná

Doplňuji:
mám topinkovač nebyl nijak drahý cca 800kč a má pojistku proti spálení , myslím, že nyní ji už mají téměř všechny …nevím tedy jaké vylepšení vymýšlíš???????

terry

Ano

Topinky mám ráda. Určitě bych ozkoušela. Spálené topinky nemusím a nastavení často nefunguje tak. jak by mělo.

zl@tk@

Ne

Topinka je nejlepší na oleji na pánvi lehce opečená a potom namazat taveným sýrem česnek eventuálně nakrájet na plátky ( když ho nechceme roztírat po topince před namazáním) a potom papat a papat do úplného sežrání všech vyrobených topinek. Topinkovač nepoužívám – viz vysvětlení nahoře.

pavelvodicka

Nedávno jsem si pořídil nový topinkovač za cca 700 Kč a nemá ochranu proti spálení, ani žádném jiném nevím, můžete mi poslat odkaz na výrobek který tuto funkci má? Nerad bych vyvíjel něco co již existuje.

pavelvodicka

Pracuji na vývoji takového řešení. Před uvedením do výroby by se muselo testovat, jaké úrovně opečení jsou dosahovány a podle toho naprogramovat elektroniku, ovládající regulaci ohřívání včetně pozvolného snižování tepelného výkonu v posledních vteřinách před vypnutím. Zájemci o spolupráci mě mohou kontaktovat, nabízím podíl na zisku z kolektivního vývoje konečného produktu.

IK

Zajímavé, snižování teploty je chytré. Nevím zda by mne přesvědčila o koupi jen informace na krabici, kdyby nebyla nějaká možnost ovládání a nastavení vidět. Můj indukční vařič má regulaci teploty po 20° C a nejnižší je 60°C a já lituji že jsem si nekoupila nějaký chytřejší. Na mikrovlnce nechápu rozdíl mezi pizzou a rybou.
Není vždy usnadnění pro uživatele udělat všechno za něj.
Možnost nastavení bude u mne vždy na prvním místě.