edeltrudak

Poraďte s mobilem, jestli samsung galaxy trend nebo samsung galaxy duos? :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Nedoporučoval bych ani jeden, Samsung nedělá moc dobré mobily střední a nižší třídy. Za stejnou cenu seženete kvalitnější mobily, jako například Nokia Lumia 620 či HTC Windows Phone 8S, které mají lepší svižnější operační systém Windows Phone oproti Androidu, co je v těch mobilech Samsung.

Další odpovědi
brillant

Obdobná otázka, stejná odpověď. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/samsung-galaxy-s-iii-mini-nebo-samsung-galaxy-s-duos